Бетонозмішувач для дачі яку вибрати Як відомо, дачна ділянка стає полігоном для постійних будівельних заходів, що передбачають земляні та бетонні роботи. Саме тому наявність компактної бетономішалки на заміській ділянці стає майже обов'язковою.

Спеціалізовані магазини пропонують досить велике видове різноманіття подібних пристроїв, які різняться певними технічними показниками.

Що стосується принципу роботи, то все бетономішалки побутового типу можна розділити на дві групи:

1. Гравітаційні. Такі будівельні міксери відмінно справляються як з твердими, так і рідкими сумішами. Однорідність остаточної суміші досягається за допомогою розташованих в барабані лопатей. Завдяки їм бетонний розчин не ковзає по стінках, що дуже благотворно впливає на остаточне якість. Гравітаційні мішалки можуть мати ручний або автоматичний тип завантаження, що досягають у пристроях такого типу 300 л. При цьому подібні пристрої можуть бути вінцевого або редукторного типу. Вінцеві бетономішалки особливо популярні у населення, в основному з-за простоти усунення поломок. Складається така конструкція барабана та оперізувального його зубчастого колеса, службовця віночком. Вирішальне значення на якість всього приладу надає матеріал виготовлення колеса: при виборі відповідної моделі краще всього віддати перевагу чавунним венчикам. Заважають пристрою редукторного типу не так прості в ремонті, однак відрізняються значною надійністю.

Бетонозмішувач для дачі яку вибрати

2. Примусові. Найчастіше такий вид бетономішалок використовується на виробництвах. Їх відрізняють великі габарити, для їх розміщення потрібно багато площі: це пояснює їх рідкісне використання для індивідуального будівництва. Всередині нерухомих ємностей даного типу розміщені павукоподібні лопаті. Застосовуються в основному для приготування розчинів рідкого типу з дрібними фракціями.

Як і будь-які агрегати, бетономішалки теж час від часу ламаються і вимагають ремонту. Тому при виборі відповідної моделі найкраще звертати увагу на ті, ремонтувати які найзручніше. Особливо це стосується розміщення підшипникових вузлів: зовнішнє розміщення помітно полегшить їх обслуговування. Також важливо, щоб модель була оснащена деталями, що зустрічаються у продажу в даній місцевості.