Що таке праймер Праймер є спеціальним www.postroil.com, з допомогою якого здійснюється грунтовка поверхонь до того, як укладаються гідроізоляційні та покрівельні матеріали.

Завдяки попередньої грунтовки поверхні за допомогою праймера можна домогтися істотного підвищення терміну служби матеріалів, які укладаються зверху.

Так, інформація про таку послугу, як www.buddim.com може бути уточнена онлайн. Отже, бітумний праймер є рідиною має чорний колір, без будь-яких включень. Виготовлення праймера здійснюється розчиненням нафтових бітумів органічними розчинниками, тому в складі цього типу праймерів відсутні токсичні речовини.

Завдяки праймеру істотно полегшується та прискорюється виконання гідроізоляційних і покрівельних робіт, при цьому зростає їх якість.

Що таке праймер
У магазині можна купити готовий або концентрований праймер. Першим можна користуватися відразу, хоча його потрібно спочатку перемішати, бажано використовуючи спеціальну дриль з насадкою для перемішування.

Другий треба розводити, для чого користуються спеціальним органічним розчинником. Який тип розчинника, підходить для конкретного праймера, вказується в інструкції праймера, також як і пропорції, яку треба використовувати для його розведення. Концентрований праймер є більш економічним, і готовим до роботи.

Завдяки праймеру підвищується зчеплення матеріалу і поверхні. Їм можна користуватися на дерев'яній, залізобетонної та бетонної, металевої, асбоцементной і будь-якої пористої поверхні. Праймерами користуються, щоб готувати мостові прольоти, покрівлі, підземні конструкції, фундаменти, поверхні труб, на яких наноситься теплоізоляція.

Що таке праймер
В процесі нанесення праймера на поверхні металу, їм не тільки забезпечується краща укладання покрівлі або ізоляції, але також надається антикорозійна стійкість поверхні. Розм'якшення праймера відбувається при температурі понад 80 градусів, ось чому їм можна користуватися при будь-якій, навіть самої спекотної, погоду.

Праймери мають високу адгезію, що позначається на хороше зчеплення з основою і матеріалом, що укладається зверху. Навіть курну, шорстку і дуже пористу поверхню, оброблену з допомогою праймера, можна використовувати, щоб проводити ізоляційні роботи.

Існує кілька різновидів праймерів. Найбільш поширений, простий бітумний, що володіє найменшою вартістю і відрізняється легкістю використання. Бітумно-полімерна різновид праймера є дорогим матеріалом, в його складі якого є спеціальні речовини, що призводять до покращення властивостей, завдяки набагато швидкому висиханню і кращого захисту поверхні від негативних впливів ззовні.

Емульсійний бітумний тип праймера відрізняється тим, що в ньому як розчинником користуються тільки водою, зазвичай його використовують при проведенні робіт всередині приміщення.