Як зробити укіс своїми руками Сьогодні все більше людей намагаються проводити ремонтні роботи у себе вдома власними силами. По-перше, це економить сімейний бюджет, а, по-друге – дозволяє уникнути будівельників – дилетантів.

Створення укосів – одне з напрямків, яка отримала особливу популярність серед людей, охочих самостійно перетворювати свій будинок.

Якісний укіс – гарантія того, що ваш будинок буде захищений від протягів, вологи та грибка. Виділяють наступні види укосів:

 • укоси з гіпсокартону або ГВЛ;
 • укоси, зроблені з пластикових панелей;
 • штукатурні укоси.
 • Створення і установка укосів, займає чимало часу, використовується при заміні окремих елементів або при капітальному ремонті. Все починається з установкою маяків, що використовуються для якісної штукатурки. При необхідності потовщенні поверхні, доцільно використовувати штукатурку, яка містить гіпс. При цьому можна обійтися без маяків.

  Процес установки маяків, що супроводжується постійним контролем дотримання необхідної відстані, починається біля дверного або віконного отвору. Поверх них (не менше 50 мм) накладається штукатурка. В цементну суміш додається просіяний заздалегідь пісок і добавки, що забезпечує несприйнятливість до впливу вологи.

  Важливо, щоб www.kperestroike.ru наносилася кількома шарами, яким треба дати добре просохнути. Слідом йде шпаклівка, накладываемая тонким шаром. Після цього необхідно шліфувальною машиною завершити процес. При виявленні щілин можна скористатися герметиком, яким легко можна пофарбувати. У точці стику необхідно зробити кутовий надріз (45 градусів), розміром 2 мм. Цей надріз також підлягає грунтовці і герметизації. Все вийшло нерівності потрібно прибрати шпателем.

  Для фарбування можна використовувати широку кисть і емаль, зроблену на основі розчинників або акриловою фарбою. Процес обробки укосу складається з двох шарів, що вимагають повного висихання.

  Інші види укосів

  Пластикові укоси – простий і дешевий спосіб утеплитися. Він не вимагає витрати багато часу і сил. Пластикові укоси доступні в різних колірних виконаннях, однак, не відрізняються при цьому особливою міцністю. Укоси з гіпсокартону – мають кращі властивості, ніж пластикові.

  Також вони легко підлягають ремонту і підходять для приміщень з передами вологості, наприклад, офіси, магазини, ресторани і так далі. А www.kperestroike.ru на неї ви можете дізнатися тут kperestroike.ru