Плюси і мінуси найбільш поширених типів огорож Людина, як відомо, ще з дуже далеких часів намагався огороджувати свої особисті володіння, тому саме паркан якраз і став тим спорудою, яке стало застосовуватися людством одним з перших.

І хоча протягом багатьох століть при зведенні подібних конструкцій застосовувалося безліч різних матеріалів і різних технологій, їх основна функція і донині залишилася незмінною.

У справжній же момент, найбільш популярними матеріалами при спорудженні огорож вважаються метал, пластик і, що цілком природно, натуральна деревина, що пояснюється не тільки їх цілком прийнятною вартістю і досить привабливим виглядом, але і також досить високими технічними характеристиками.

Огорожі та паркани з металу

Плюси і мінуси найбільш поширених типів огорож
До огорож даного типу можна віднести конструкції, виконані з кованих декоративних елементів, так і таких менш привабливих, але набагато частіше застосовуваних матеріалів, як профлист і сітка-рабиця. Якщо говорити про кованих парканах, то їх основними перевагами вважаються: неймовірна легкість у догляді і експлуатації, досить багатий вибір різних варіацій, а також їх здатність вигідно підкреслювати статус самого власника ділянки. Правда, при цьому, коштувати така конструкція буде досить переконливо.

До набагато більш доступного варіанту відносяться огорожі, виконані з профільованих листів, які найчастіше застосовуються на різних промислових об'єктах. І, нарешті, самим дешевим рішенням є паркани із сталевої сітки, які зазвичай використовуються при огородженні досить значних територій і в якості тимчасових огорож.

Пластикові паркани

Плюси і мінуси найбільш поширених типів огорож
Серед плюсів у парканів такого типу, безсумнівно, окремо слід виділити їх підвищену зносостійкість, багатий асортимент різних колірних відтінків і неймовірну простоту в експлуатації. Однак, незважаючи на все це, далеко не всім власникам, як правило, доводиться по смаку ненатуральний вигляд такого паркану. Саме тому, перш ніж віддавати перевагу пластиковим паркану, слід попередньо дуже ретельно зважити всі його плюси і мінуси.

Паркани з дерева

Огорожі, зведені за допомогою деревних матеріалів, сьогодні вважаються найбільш поширеним варіантом, що пояснюється їх цілком прийнятною вартістю і неймовірно багатим асортиментом різноманітних дизайнерських рішень. Правда, при цьому, незважаючи на всі незаперечні переваги істинно натурального дерева, його, в подібній ситуації, потрібно буде обов'язково додатково піддавати обробці спеціальними захисними складами і періодичного фарбування.