Будуємо будинок з колод Будинки побудовані з дерева це не тільки комфортно і затишно, але в першу чергу це правильний клімат в середині.

Ці будинки дуже красиво виглядають і вони не втрачають свої функціональні можливості протягом тривалого періоду.

dacha-svoimi-silami.ru побудувати неважко, якщо мати під рукою інструкцію, спец.техніку і необхідні будівельні матеріали.

Як і з яких матеріалів будуються ці будинки?

Знижений коефіцієнт теплопровідності - це основна перевага дерева: такий будиночок дуже швидко гріється і довгий час остигає. У будівлях, які виконані за допомогою цілісного бруса весь час сухо і тепло. Будинки які побудовані з оструганной деревини отримали найкращі відгуки, із-за того що вони найбільш стійкі до зовнішніх шкідливих впливів.

Будуємо будинок з колод
Будуємо будинок з колод

Коли обробляють деревину, користуються спеціальною технологією, яка полягає в тому, що потрібно зберегти верхню поверхню її, яка забезпечує довгий термін служби. Для будівництва котеджів і заміських будинків використовують оцинковану деревину. Верхній шар такого дерева ідеально рівний, гладкий і чистий. Колоди мають яскравий, барвистий і більш натуральний колір, ніж колоди інших обробок.

З початку споруди з еталонного лісу вибирають колоди потрібного діаметру і довжини. Після їх очищають від верхньої кори, далі деревина повинна висохнути, що б після починати стругати колоди. Для таких брусів береться тільки якісне дерево.

Поетапна будівництво дерев'яного будинку

1. Як і будівля, якогось будинку, дерев'яний будинок починається з фундаменту. Самий використовуваний вид – стрічковий фундамент, вглиб основа повинна бути занурена не менше ніж 30 см. Для більшої достовірності всередину основи прокладається залізниця зв'язка, яка запобігає надалі перекіс і просідання будинку.

Будуємо будинок з колод

2. Стінки будинку робляться тільки з якісного бруса, залагоджують його по всьому периметру в ряд. На кожному брусі є отвори, за допомогою яких при укладанні вони з'єднуються між собою.

3. Під час укладання деревини потрібно дотримуватися принципу побудови частинами. Так як колода не ідеальної форми, зокрема від підстави до вершини, його потрібно щоразу чергувати.

4. Для того що б колоди більш щільно лягали один на одного, потрібно робити допоміжні отвори.

Корисні поради з будівництва дерев'яного будинку

Для того що б уникнути в подальшому осідання будинку, спочатку його потрібно просто зібрати на землі, а не на фундаменті. Дати йому близько підлозі року для того що б він просох, вистоявся. Потім потрібно кожна колода позначити цифрами, і в такій же послідовності побудувати його на фундаменті. Для того що б будинок з клеєного бруса був більш теплим шви прокладають утеплюючий матеріал.