Установка будівельних лісів Як ми знаємо, ліси, це дуже важка і велика конструкція, яка допомагає в роботі будівельників. Ну і звичайно, щоб її будувати потрібно, знати основні правила такої роботи.

Від правильного збору буде залежати життя і здоров'я людей. І першим ділом потрібно спланувати і утрамбувати майданчик, на якій вони будуть розташовуватися.

Так само забезпечте відтік води від місця, де вони стоять. І тепер, на відстані в три метри варто встановити дерев'яні лежні. Встановити www.rinstroy.com допоможуть фахівці.

Установка будівельних лісів
Тепер другим кроком можна призначити установку опор або опорних п'ят. Все це буде залежати від того на якому рівні будуть встановлюватися лісу. Важливо пам'ятати правило про те, що при такій установці потрібно витримати конструкцію в ідеальній горизонтальній площині. Обидві рами будуть встановлюватися на опори. Тепер можна встановити здвоєну діагональ і кріпитися вона в замок. Що ж стосується утвореної клітинки, то вона кріпитися горизонтальній зв'язком.

Далі на опори ставитися рама, що кріпитися за горизонталлю. І таким чином проводитися подальше їх зведення. Головне не забувати постійно, скріпляти всі замковими з'єднаннями і перевіряти лісу на стійкість. І якщо перший ряд встановлюється на опори, то другий вже піднімається по засобу установки в установчі склянки першого ряду.

Враховуючи досить високу велику висоту будівлі, то будучи на верху, потрібно обов'язково працювати самостійно, щоб вам могли подавати деталі. Ну і наостанок потрібно відзначити, що робітники, які виконують дану роботу повинні бути дуже уважні і обережні.