Утеплювач Rockwool Компанія Rockwool пропонує покупцям продукцію високої якості. Її продукція представлена різними матеріалами з певною функціональністю.

Теплоізоляційні плити Light Batts

Придбати krasalt.ru і продукцію, що відповідає такій функції, можна, вибравши її заздалегідь, а потім замовивши. Компанія пропонує теплоізоляційну продукцію у вигляді гидрофобизированных плит. Вони мають невелику вагу, що спрощує їх установку. В якості основного матеріалу використовується мінеральна вата, зроблена з базальтових порід. До доповнення, до плит можна застосувати різні покривні матеріали у вигляді алюмінієвої фольги або склополотна.

Завдяки незначній вазі, плити на основі базальтових порід можна застосувати для утеплення легких конструкцій, які не будуть піддаватися велике навантаження.

Захист від вогню

Утеплювач Rockwool
Продукція компанії Rockwool може використовуватися і в якості захисту від пожежі. Максимальна температура плавлення мінеральних плит складає близько 1000 градусів. Таким чином, якщо в приміщення пожежа розгориться, то теплоізоляційні плити будуть перешкоджати його поширення на деякий час, залежно від категорії пожежі.

Гідрофобність

Утеплювачі компанії Rockwool відрізняються гідрофобністю, а значить, не вбирають вологу. Завдяки цьому, теплоізоляційний матеріал завжди залишається сухим і не дозволяє теплому повітрю виходити назовні. Така важлива властивість можливо завдяки водовідштовхувальним особливості. Продукція Rockwool володіє хорошими звукоізоляційними якостями.