Як вибрати джакузі Основна відмінність ванни від звичайного душа – це можливість поєднати помивку з розслабленням і відпочинком. Про лікувальних і релаксуючих властивості ручного масажу відомо всім, і сучасні моделі ванн найчастіше оснащені системами гідромасажу, імітують цю корисну процедуру.

Одна з назв таких ванн – джакузі, і при виборі підходящого для свого житла сантехнічного приладу слід підходити дуже виважено.

Критерії вибору джакузі:

1. Основні типи. Ванни з гідромасажем бувають двох типів – звичайного і комбінованого. У першому варіанти форсунки повітряно-водяних струменів монтуються в бічних стінках джакузі. Комбіновані ванни оснащуються аеро - і гідромасажними форсунками, що дозволяють застосовувати два види масажу – повітряно-водяний і повітряно-бульбашковий. Крім фінансового чинника при виборі джакузі насамперед звертається увага на специфіку масажних функцій, включених в конкретну модель. За цим критерієм існують десятки варіантів, тому слід вибрати найбільш підходящий для себе. Також джакузі може мати такі додаткові елементи, як підсвічування води, систему дезінфекції, хромотерапія і аромотерапія, наявність специфічних змішувачів.

2. Матеріал. Велике значення має те, з чого зроблена джакузі. В цьому плані найчастіше можна зустріти акрилові, сталеві та чавунні вироби, при чому саме акрилові мають найбільш прийнятними характеристиками, виходячи із специфіки гідромасажних ванн. Їх легко чистити і реставрувати при необхідності, вони відрізняються гігієнічністю, легким вагою, довго зберігають тепло т первісну красу. Саме ці та інші характеристики роблять джакузі з акрилу найбільш довговічними.

Як вибрати джакузі

3. Форма і розмір. В цьому плані береться до уваги зростання і вага власників, а також особливості приміщення, де буде встановлений прилад. Овальна і кругла форма джакузі підійде тільки для ванних кімнат великої площі: в більшості випадків найбільш підходящий варіант – компактні моделі прямокутної або кутовий форм. Прямокутна джакузі добре стане під стіночкою, не захаращуючи простір, а кутові дозволяють в тих же обмежених умовах розмістити більш широку ванну.

4. Гідромасаж ніг. Дуже корисна функція, наявна не на всіх моделях: як правило, вона дає можливість підігрівати воду безпосередньо у ванні. Подібні моделі оснащені декількома режимами масажу, а дорогі зразки можуть мати магніти та інфрачервоні випромінювачі.