Правильний вибір фібрину для стяжки бетону Фібра це дуже ефективна добавка для розчинів, таких як гіпс або бетон. Вона має вогнестійкість розчину і підвищує стійкість до високих температур.

Виробництво фіброволокна з бетоном

Для того щоб зробити фіброволокно з бетоном не потрібно спеціально обладнання, достатньо лише бетономішалки. А для того щоб домогтися більш рівномірного розташування волокон вистачить звичайного будівельного міксера, а фібру слід додати у готовий розчин.

Особливість фіброволокна з бетоном

Фібрин дуже ефективна як микроармирующая добавка для багатьох видів бетону який можна замовити тут darbeton.ru. При механічному вплив фіброволокно підвищує опірність розчину, вона армує бетон рівномірно. Фібра підвищує однорідність розчину і має велику адгезію. Розчин стає на багато міцніше. Фіброволокна не дають розчину тріскатися і відшаровуватися, так само розчин з фібрином не боїться морозів, високих температур і підвищеної вологості.

Види фиброволокон для стяжки


 1. Фібрин скляний. Його використовують тільки для оздоблювальної і декоративної роботи, тому що ця різновид тендітна і не витримує бетонну конструкцію.

 • Фібрин базальтовий. Ця різновид хороша тим, що вона не має токсинів, а так само негорючий. Особливості базальтового фібрину в тому, що він повністю розчиняється в цементі і підвищується щільність розчину, так само застосовується при жаростійких конструкціях.
 • Фібрин поліпропіленовий. Бездоганні характеристики підвищують міцність бетону, не дає бетону тріскатися і довговічні.
 • Сталевий фібрин. У цього виду фібри необмежені можливості, він забезпечує конструкцію довговічності, міцності, надійності і стійкості конструкцій.
 • Фібрин анкерний. Це шматочки дроту, які додаються в бетонний розчин для оформлення вигинів будівлі і будь-яких інших споруд, також надає високу міцність.
 • Як замішувати фібру

  Для того щоб змішати фіброволокно з цементом або з іншими сумішами необхідні бетономішалка чи розчинозмішувачі. В бетономішалку всипається цемент, пісок, гравій і фібрин, вже потім додається вода. Порушувати пропорції не можна, слід додавати все як вказує виробник матеріалу. Сильно рідкий розчин швидко дасть тріщини, а густим важко в роботі. Щоб приготувати розчин потрібно 5 10 хвилин замішувати. Якщо потрібно невелику кількість розчину, то його замішують будівельним міксером.

  Додаткова інформація про фіброволокно

  Продається фібрин в різному обсязі від 1 до 20 кілограм. Пакети упаковуються в додатковий гофрований палет з поліетилену, так само пакети бувають паперовими. Матеріал паперовій упаковці в якійсь мірі краще, так як його не обов'язково розкривати і висипати вміст, адже від води паперова упаковка повністю розчиняється, паперові упаковки користуються більшим попитом, ніж з поліетилену.

  Для великих споруд готовий розчин з фіброю подають насосом для швидкого процесу заливки.

  Іноді після того як розчин застиг на його поверхні видно волоски фиброволокон в цьому випадку їх обпалюють спеціальною лампою. Щоб отримати якісний розчин потрібно дотримуватися дозування матеріалу. Так само велику роль відіграє час замішування розчину.