Переваги бензопил Husqvarna Шведська фірма Husqvarna, що виробляє різноманітне устаткування, займається своєю діяльністю вже протягом 300 років. І протягом цього часу продовжує випускатися продукція, яка вражає своєю високою якістю.

Тому, якщо ви вирішили обзавестися бензопилою, краще купити її від цього виробника, а асортимент пристроїв доступний тут - Husqvarna купити тут.

Переваги бензопил Husqvarna

Звичайно, багатьох цікавлять переваги такого обладнання. Спершу варто зауважити, що вироби відрізняються високою якістю і надійністю. Корпуси таких бензопил виробляються з міцного і зносостійкого матеріалу, в результаті чого обладнання може працювати протягом декількох годин. Сам двигун і повітряні фільтри також здатні прослужити довгі роки, так як передбачаються особливі системи, які здатні захистити бензопилу від перегріву.

Друге, не менш важлива перевага полягає в безпеки при використанні. Бензопила – той вид інструменту, робота з яким безпосередньо пов'язана з ризиками. А якщо це Husqvarna, то ймовірність травматизму зводиться до мінімуму. Обумовлюється це тим, що виробники розробили систему екстреного гальмування, і спрацьовує вона в автоматичному режимі в тому випадку, коли на полотно пилки що намотується, наприклад, елемент одягу.

Така бензопила відрізняється зручністю при роботі і безпекою. Виробник випускає ергономічні прилади, вага яких в рази менше, якщо порівнювати з продукцією інших компаній. Такі бензопили мають комфортну рукоять, завдяки якій руки, в процесі роботи, не перевантажуються і не втомлюються навіть при необхідності тривалої роботи.

Що стосується двигунів, якими оснащені бензопили, то це X-torq. Головна його перевага – висока потужність, але, незважаючи на це, вони економічно витрачають паливо. Можливість економії підвищується до 20%. А самі мотори повністю відповідають всім світовим вимогам і відносяться до еко-класу. Як результат, кількість вихлопів знижується до 75%.

Крім цього, бензопили Husqvarna оснащуються системою Smart Start, особливість якої полягає в тому, що, коли обладнання запускається, опір троса знижується при цьому до 40%. Тому запускати ці бензопили так просто і легко. Навіть якщо не користуватися їй довгий час, запускається вона в два рахунки.

Звичайно, вартість таких бензопил немаленька, але ця ціна – гарант економічності, якості, безпеки і надійності обладнання.