Товарний бетон виробництво, переваги для будівництва При виробництві бетонного розчину, який в подальшому планується продавати або доставляти на споруджуваний об'єкт, його називають «товарним» або «бетонною сумішшю, готової до вживання».

Суміш бетону може бути і сухою, але у промисловості вона використовується не так часто. Застосовується вона в основному в побутовому будівництві, коли потрібно залити невеликі монолітні конструкції. art-beton.su доступний на сайті компанії «Арт Бетон».

Товарний бетон виробництво, переваги для будівництва

Переваги товарного бетону (марки м100 – м300):

• виробляється в заводських умовах, де здійснюється суворий лабораторний контроль, що гарантує якість продукції;

• суміші нерідко виготовляються і своїми руками, але за ціною вона не сильно дешевше «товарного» варіанти, навіть якщо врахувати його доставку. Саме з цієї причини фахівці рекомендують використовувати саме «товарний» бетон, який гарантовано буде високої якості;

• враховуються всі особливості процесі виготовлення матеріалу, за якими складно простежити у приватному виробництві. Серед них виділяють:
- захищають суміш від можливого попадання домішок, які несуть собою забруднення;
- контролюють вологість і вчасно коригують вагове співвідношення і складу суміші;
- контролюють лящадність, вологість, крупність і щільність використовуваного для виробництва щебеню;
- контролюють розміри піску, який також застосовується для виготовлення товарного бетону;
- контролюють початкову температуру нерудних компонентів. У зимовий час вони в обов'язковому порядку прогріваються;
- контролюють якість використовуваного цементу, а також перевіряють його активність;
- контролюють температуру води;
- стежать за тим, щоб у виробництві застосовувалася вода, яка відрізняється правильної жорсткістю, в її складі не було домішок, а також оптимальний рівень pH;
- всі компоненти підбираються в точних пропорціях, з урахуванням їх вологості;
- всі використовувані компоненти вносяться тільки в суворій послідовності, що служить гарантом якісного перемішування суміші, в слідстві чого не утворюються грудочки або нерівності;
- процедура перемішування штучно прискорюється, що ніяк не впливає на якість виробу;
- вносяться додаткові добавки і пластифікатори.

Вище зазначений список є лише малою частиною того, що враховується при професійному виробництві товарних сумішей, де дуже важливо відштовхуватися від Гостів та інших стандартів. Всі виробники додатково враховують масу інших чинників, які можуть в тій чи іншій мірі вплинути на характеристику суміші і її загальну якість. Варто розуміти, що, набуваючи товарний бетон на заводах або комбінатах, ви гарантовано отримаєте якісну суміш, яка відповідає всім вимогам.

Де застосовується товарний бетон

З його допомогою заливають стіни, будують греблі, мости, дороги, споруджують майданчики, доріжки, вимощення, облаштовують бетонні перекриття, монолітні фундаменти, басейни і так далі.

Одним словом, товарний бетон – найбільш популярний сучасний будівельний матеріал, який найчастіше застосовується з тією метою, щоб виготовити монолітні споруди та інші об'єкти. На даний момент товарний бетон є конкурентом всіма відомого залізобетону, який був відомий і широко використовувався в радянські часи.