Кріпильні куточки призначення, застосування, характеристики На сьогодні існує величезний вибір кріпильних матеріалів, зроблених виключно з металу. Це і domart.com і різноманітні кріпильні елементи. Використання для цього високоміцних марок сталі робить вироби здатними забезпечити вищий ступінь надійності і міцності з'єднання.

Сполучні кріпильні куточки, виготовлені з оцинкованої сталі, широко застосовуються для складання різноманітних дерев'яних конструкцій. Використання високоякісного перфорованого кріплення значно прискорює процес монтажу.

Кріпильний куточок

domart.com широко застосовуються. Вони використовуються для створення декоративних елементів з дерева на дачі і в присадибній ділянці, при монтажі і підкроквяних кроквяних систем у будинках, лазнях, допоміжних спорудах.

Цей елемент фурнітури є незамінним в меблевій індустрії, де використовується для складання корпусних і м'яких меблів. Це така кріпильна деталь, яка з'єднує під прямим кутом несучі або ж допоміжні елементи меблів з дерева.

Складання меблів — дуже копітка і вимагає максимальної точності процес. Дуже важливим при цьому є вибір кріпильних елементів, тому що ретельність підгонки деталей, а отже, функціональність, а також краса інтер'єру залежать саме від них.

На сучасному ринку представлено вже не тільки звичні нам кріпильні куточки, але й інша їх різновид. Ребро жорсткості, яке є додатковим елементом посилення, дозволяє значно покращити показники несучої спроможності кріпильного елемента, а також його жорсткості при навантаженнях.

Переваги кріпильних куточків

  • простота монтажу, тому що кріплення за допомогою таких куточків є найбільш простим. Значно підвищується швидкість збірки, потрібна наявність мінімальних навичок роботи з монтажним інструментом;
  • необхідність застосування найпростішого інструменту та обладнання. Для з'єднання деталей меблів необхідний тільки шуруповерт або викрутка, а також саморізи;
  • не вимагається виконання широкого спектру фінішних і підготовчих операцій;
  • застосування недорогих, але надійних і міцних кріплень — ершенных цвяхів або шурупів;
  • широке кількість пропонованих типорозмірів. Це дає можливість використовувати кріпильні куточки при проведенні різного типу робіт;
  • відсутність відходів дерева, яке обумовлено непотрібністю врізки куточка.
  • Використання кріпильних куточків високої якості гарантує надійну збірку меблів. Найбільш якісні куточки виготовлені з високоякісної сталі, товщина якої становить 2-2,5 мм з порошковим покриттям, що служать декоративним цілям.

    Також захисний шар якісних виробів, наприклад, виготовлених компанією «Домарт», має антикорозійні властивості, які дозволяють їх використання в умовах підвищеної вологості повітря протягом тривалого часу.