Замовляли ремонт в компанії IVSTROY. Стадія від будівельників. Якістю робіт залишилися задоволені. Всі питання щодо закупівлі оздоблювальних матеріалів компанія взяла на себе, що було дуже приємно. Чистота в квартирі також радувала око. Ремонт не перший, тому є з чим порівняти. На будь-якій стадії ремонту мені давали повний фінансовий звіт. Рекомендую друзям і не тільки.

Если вас интересует уборка после ремонта, стоит заглянуть на этот сайт www.chistaya-sila.ru вы найдете уборку после ремонта отличного качества и по доступной цене.

Займаючись дизайном інтер'єрів доводилося стикатися з різного роду і рівня виконавцями, але після початку співпраці з компанією IvStroy необхідність пошуку інших підрядників відпала сама собою. Працівники компанії зарекомендували себе, як компетентні, ввічливі, виконавчі та кваліфіковані фахівці. Беручи на себе реалізацію складних і часом важких у виконанні дизайнерських ідей справлялися з нею точно в строк. Також одним з важливих переваг компанії є активна позиція її співробітників за участю в проекті, ставлення до нього, як до власного, починаючи зі складання кошторису і графіка робіт, і закінчуючи закупівлею оздоблювальних матеріалів.

Коли постало питання з ремонтом, мені друзі порадили компанію IVSTROY. Хороша команда, грамотні хлопці. Не просто виконують роботу але і підказують де можна заощадити. а де цього робити не варто. Вкладалися в зазначені терміни. Хороша робота виконроба. Вообщем залишилася задоволена.

За рекомендацією сусіда звернувся в цю фірму! Спершу трохи сумнівався, але залишився дуже задоволений. Зробили ремонт "під ключ" в обумовлені терміни. Приємнішу спілкування! І що важливо всі види робіт на високому рівні! Тепер уже будують мені гараж!

Поширені запитання

«Чи можна здешевити ремонт і як це зробити?»

Ремонт забирає багато сил, нервів, часу і звичайно ж фінансових витрат. Здешевити і заощадити на ремонті можна!

 • 1. Створивши дизайн проект, Ви отримуєте цікаву ідею, продуманий ремонт і не стандартний підхід, заощадивши пристойну суму грошей до 15%, зберігши ваш час, допоможе уникнути типових рішень, переробок і зриву робіт, зробить квартиру вашим ідеальним і самим затишним місцем для життя. На підставі проекту складається кошторис, плануються етапи робіт і терміни їх виконання, замовлення і закупівля матеріалів, обладнання меблів.
 • 2. Використовуючи в роботі компанії комплекс сучасних технологій, таких як:
 • - Машинна штукатурка стандарту Q4. Дозволяє зробити ідеально рівні і гладкі стіни, заощаджуючи час проведення робіт до75%, вартість робіт до 15%, витрата матеріалу до 30%.
 • - напівсуха стяжка B.S. (British standards). Використання спеціальних матеріалів та інструментів, дає ідеально рівну і гладку поверхню підлоги без тріщин, гарантуючи якісну установку паркету, ламінату, плитки і т.д. заощаджуючи час проведення робіт до 75%, витрат на підйом матеріалу до 100%.
 • - Монтаж сантехніки за технологією «Система натяжное кільце» гарантує високу якість з'єднання і довговічність.
 • - Пайка доз міддю в електромонтажних роботах дає надійний контакт.
 • 3. Вибравши нашу будівельну компанію Ви економите на закупівлю матеріалів, виборі і придбанні обладнання, меблів і т.д. Ми працюємо з перевіреними постачальниками, які гарантують якість матеріалу і устаткування, терміни доставки, а так само заощадять до 10% Вашого бюджету.

  Довіряючи свій ремонт фахівцям Ви економите свою життєву енергію, час і гроші.

  «У який час краще робити ремонт?»

  Перед тим як почати ремонт, багато хто сумнівається, яку пору року для цього підійде краще - літо чи зима.

  П'ять причин зробити ремонт в квартирі взимку

  Дозвольте Вам розповісти, коли зробити ремонт квартири або будь-якого іншого приміщення швидко і недорого. а головне якісно .

  Житлове приміщення, та й не житлове в принципі, відгороджене від погодних умов, йому не страшний не дощ, не сніг, а там де є опалення ще й мороз. Тому принципової різниці, коли робити ремонт, немає.

  Отже, по порядку, чому краще робити ремонт квартири взимку?

  1.Летом в приміщеннях сиро і пильно. Взимку є опалення і штукатурка, фарба, клей сохне швидко.

  Ось якраз опалення один з плюсів робити ремонт взимку. Влітку, коли опалення відключено, в квартирі і у ванній кімнаті стає сиро і внаслідок чого всі (штукатурка, фарба, клей) сохне довше звичайного. А це безпосередньо позначається на термінах і якості ремонту. Ви скажете: «А у нас сонячна сторона і в квартирі влітку жарко, все висохне». Може і так, а як бути з майстром, який буде працювати в таких умовах? Звичайно, фахівці з Середньої Азії можуть, напевно, але, наприклад, в компанії «IVSTROY» таких немає. Отже, майстер працює зі скороченим графіком і знову збільшення термінів, а значить і вартості ремонту.

  Якщо ви поклеїли шпалери влітку, взимку через зниження вологості в квартирі і температурних перепадів шви можуть розійтися, а на спочатку, здавалося б, ідеально поклеєні шпалери - утворитися бульбашки і складки. Плюс до того в літній час по дому часто гуляють протяги, які перешкоджають якісній обробці стін шпалерами. Взимку ж в приміщенні практично завжди тепло і сухо.

  Влітку, як правило, з'являється досить велика кількість пилу, яка також сильно ускладнює ремонтний процес.

 • 2. Зручність укладання кахельної плитки, фарбування, зведення перегородок.

  Оскільки взимку вікна рідко відкриваються, температура і вологість в приміщенні досить стабільні, що створює сприятливі умови для робіт з деякими оздоблювальними матеріалами, чутливими до температурних перепадів. Це стосується зведення міжкімнатних перегородок із застосуванням будівельного розчину, а також укладання плитки, роботи з фарбою для стін, підлоги і стелі. Наприклад, деякі лакофарбові матеріали містять в своєму складі воду. При зниженні температури (це може відбуватися в літню пору) шар фарби при висиханні втрачає свої властивості, що відбивається на зовнішньому вигляді покриття. Аналогічно різниця температур влітку справляє негативний вплив на висихання цементної стяжки, через що можливе утворення нерівностей та тріщин. Тому зимовий час ідеально підходить для цих видів обробки.

  3. Влітку доводиться довше чекати місцевого сантехніка для відключення стояка і заміна батарей і водопроводу, як правило затягується.

  Скажете, що раз опалення відключене, то легше міняти батареї або полотенцесушитель? Знову промах. Стояки опалення завжди знаходяться з водою, щоб уникнути внутрішньої корозії, тому що влітку, що взимку їх самотнього доведеться відключати і зливати. До речі, відключення стояків робить місцевий сантехнік і, як всі нормальні люди, він любить ходити у відпустку влітку, якраз в той момент, коли нам з вами будуть потрібні його послуги.

 • 4. Взимку вільних майстрів по ремонту більше, а значить можна вибрати і домовитися про більш вигідних умовах.

  Ось ми і підійшли до моменту, чому варто робити ремонт взимку - це відпустки. Всі хочуть у відпустку влітку, з цим важко посперечатися. Так хіба варто втрачати його і використовувати для ремонту? Але настає зима-і Ви, і наші майстри, працівники постачальників, місцеві сантехніки, газівники та інші фахівці, які можуть стати в нагоді нам у ремонті, знову готові до роботи. Можна вибрати будівельну компанію не за залишковим принципом, а за професійними якостями.

  5. Знижки на оздоблювальні матеріали та матеріали для ремонту магазини надають взимку.

  Ще одним важливим фактором, а часом і вирішальним, є ціноутворення. Ми не перший рік спостерігаємо, як навесні підвищуються ціни, в тому числі і на матеріали для ремонту. «Чому?», Запитаєте Ви, а все тому, що весна вважається початком сезону на ринку будівництва. При покупці всього необхідного для ремонту в квартирі взимку можна заощадити близько 20 відсотків від тієї суми, яку ви витратили б навесні, влітку або ранньої осені. Продавці намагаються максимально знизити ціну, щоб отримати хоч якийсь прибуток. Виробники приймаються влаштовувати акції, щоб привернути увагу до своєї продукції і розвантажити склади перед весняним ажіотажем.

  Зважте всі за і проти, і не чекайте літа, зробіть ремонт взимку. Адже влітку краще відпочивати і насолоджуватися життям.

  «Скільки часу буде потрібно на ремонт?»

  Ремонт квартири в 32м2 за часом триватиме 35 робочих днів, при чіткій відповідності та виконанні всіх технологічних і організаційних характеристик і планів.

  Частина людей вважає за краще здійснювати ремонтні роботи самостійно. У цьому випадку ремонт квартири може затягнутися не на один рік, а реальні витрати пір не окуплять ціни найму професійних робітників.

  «Від чого залежить вартість ремонту?»

  Вартість ремонту формується виходячи з необхідного обсягу проведення робіт, а так само повністю залежить від потреб і цілей клієнта які впливають на кінцевий результат.

  Ціна ремонту залежить від складових елементів.