Демонтаж металобрухту Вироби з металобрухту необхідно розрізати на дрібні частини, для того щоб його було легше перевозити. Насправді металобрухт являє собою конструкцію невизначеної форми, яку важко перевозити на звичайному транспорті.

Вантаження металобрухту

Для розбирання металевих конструкцій, у яких пройшов експлуатаційний термін, і проводиться alt-metall.ru використовується станкове обладнання. Розвантаження і навантаження чорного металу проводитися за допомогою спеціальної техніки, маніпулятором. Він оснащений гидропогрузчиком, здатний перенести вантаж вагою більше двох тонн. Частина перенесеного брухту повинна мати певні розміри, щоб вона легко помістилася в кузові транспортного засобу.

Демонтаж металобрухту
Коли вантаження металобрухту неможлива, зважаючи на особливості її форми, в хід вступає техніка, призначена для проведення демонтажних робіт.

Розбирання металевих конструкцій

Для перевезення металобрухту необхідно створити спеціальні можливості. Він повинен бути певного розміру і ваги. Конструкції великого розміру коштують дорожче, тому що їх важче переплавити.

Виробляти демонтажні роботи повинні лише досвідчені фахівці, які освоїли техніку безпеки. Вони здатні виконати демонтаж різних споруд: будівлі, ангари, верстати та цехи.

За ходом проведення демонтажних робіт повинна стежити спеціальна комісія. Вона бере на себе всю відповідальність за якість і терміни проведення демонтажу. В такому випадку всі сторони можуть бути впевнені в дотриманні термінів і якості робіт.