Сьогодні друк цих інформаційних носіїв - це ціла індустрія, обладнана новітньою технікою і володіє неймовірними можливостями. Ми можемо виготовити для Вас настінні, настільні, перекидні, квартальні, кишенькові та інші варіанти даної продукції.

Детальніше: уф печать киев цена

Як підготувати будинок до зими У кожного власника приватного сектора виникають проблеми з настання холодів. Це і промерзання стін, і засмічення каналізації і пошкодження даху. Всі наслідок зимового сезону випливають ще більші проблеми в теплі весняні дні.

Детальніше: Як підготувати будинок до зими

Утеплюємо правильно балкон зсередини Ремонтні роботи на балконі, як і будь-які інші, виконуються в кілька окремих етапів. Початковим етапом є підготовка стін, потім слід утеплення підлоги, стін і стельової поверхні.

Детальніше: Утеплюємо правильно балкон зсередини

Що таке ОСП-плити, і де застосовуються Однією з альтернативних деревині оздоблень є орієнтовано-стружкова плита, завдяки оригінальність пресування посідає провідні позиції за якістю серед схожих матеріалів.

Детальніше: Що таке ОСП-плити, і де застосовуються

Будівництво сауни Справжня російська лазня має кілька відмінностей від традиційної фінської сауни. Для мікроклімату фінської сауни характерні підвищена температура і низька вологість.

Детальніше: Будівництво сауни

Як відремонтувати ванну Ванна кімната та кімната, яка повинна бути затишною і комфортною. Адже саме тут ми проводимо величезну кількість часу. І якщо у вас з'явилося бажання провести в ній ремонт, то необхідно постаратися зробити все правильно і грамотно.

Детальніше: Як відремонтувати ванну

Характеристики вітражних стель Вітражні стелі є новинкою в сфері будівництва, будучи одним з найкрасивіших і дорогий способів обробки стелі. Історія застосування вітражів в якості обробки приміщень налічує кілька сотень років, але раніше це привілеєм елітних споруд – палаців, храмів, церков.

Детальніше: Характеристики вітражних стель

Стиль бароко в дизайні інтер'єру Стиль бароко коротко можна охарактеризувати як стиль королів. Даний стиль народжений в Італії. Основними його рисами є показна розкіш, достаток, величні форми, парадність.

Детальніше: Стиль бароко в дизайні інтер'єру

Вибираємо офісні перегородки з алюмінієвого профілю Перегородки, виконані з алюмінієвого профілю, є відмінною альтернативою стін з гіпсокартону. Вони багатофункціональні, мобільні і дозволяють оперативно вносити зміни в інтер'єр офісного приміщення в залежності від потреб компанії.

Детальніше: Вибираємо офісні перегородки з алюмінієвого профілю

Тканинні натяжні стелі Всі види натяжних стель, залежно від матеріалу, використовуваного при виробництві, можна розділити на дві категорії:

• вінілові (ПВХ);

тканинні.

Основною перевагою і якісним відзнакою тканинних стель, від вінілового аналога є більш довгий рулон, який дозволяє створити ідеально рівну поверхню стелі, незалежно від його розмірів.

Детальніше: Тканинні натяжні стелі