Все, що потрібно знати про ремонт натяжних стель Натяжні стелі швидко увійшли в наше життя і за порівняно невеликий період часу, вони встигли завоювати у власників житла достатню популярність. Даний вид стель сьогодні дуже часто використовують при оформленні стельової поверхні.

Все це обумовлюється тим, що стелі даного типу, мають безліч переваг. Приміром, така стеля вважається вологостійким, його монтаж проводиться досить просто і швидко.

Однак слід знати, що натяжні стелі погано переносять температурні зміни, а також можуть виникнути пошкодження на поверхні їх полотна, якщо доторкнутися до нього яким-небудь занадто гострим предметом. Крім цього, є ще певні причини, через які натяжна стеля може провиснути або ж пошкодитися. Але не варто в таких ситуаціях сильно засмучуватися, адже деякі моменти, можливо, виправити самостійно.

Натяжні стелі являють з себе тканинну або полівінілхлоридну плівку, яка щільно натягується на металевий каркас. У зв'язку з тим, що між цією плівкою і поверхнею старої стелі залишається порожній простір, полотно можна легко пошкодити. Інколи такі пошкодження можуть бути невеликими і в таких ситуаціях є можливість провести роботу по відновленню даного матеріалу. Крім цього, ремонт можна зробити самому або з допомогою послуг професіоналів.

Все, що потрібно знати про ремонт натяжних стель
Все, що потрібно знати про ремонт натяжних стель

Найпоширенішими причинами для проведення ремонту стелі є:

1. Пошкодження полотна гострими предметами.

2. Затоплення сусідами з квартир на верхніх поверхах.

3. Розплавлення стельової поверхні в результаті неправильної установки освітлювального приладу.

4. Провисання полівінілхлоридної плівки на стелі.

5. Присутність заводського браку.

Ремонт порізів на натяжній стелі

У ряді окремих випадків, прокол або розрізування на плівці стелі, з'являється з самого початку його використання. Пошкодження на натяжній стелі може з'явитися, якщо дитина підкине вгору якусь іграшку з гострими краями.

В тому варіанті, коли на полотні з'явився дефект всього в пару міліметрів, то його можна акуратно заклеїти і тоді дірка не стане розходитися все більше і більше.

Все, що потрібно знати про ремонт натяжних стель
Все, що потрібно знати про ремонт натяжних стель

Якщо на тканинному натяжній стелі з'явився проріз розміром від 5 до 10 сантиметрів, то знадобиться швидко прикріпити відірвалися краю за допомогою малярного скотча. Коли проріз утворився на стелі з полівінілхлоридної плівки, то його таким же способом варто прикріпити. Після чого, обов'язково знадобиться звернутися у фірму, яка виготовляє натяжні стелі, для того, щоб замовити ремонт який зіпсувався вироби.