Кілька дизайнерських прийомів, які допоможуть зробити стеля візуально вище На даний момент придбати власне житло не є проблемою, так як існує велика кількість забудовників, пропонованих той чи інший варіант. Наприклад, bolghome.com.ua ви зможете насолодитися атмосферних спокійним містечком, до того ж, поруч завжди буде атмосферне море.

А що стосується приміщення, то його можна буде переобладнати і оформити на свій смак.

Варто зауважити, що в сучасних квартирах стеля має висоту не більше 2.5 метрів. Однак, якщо розглядати типові варіанти житла, то не скрізь висота доходить навіть до цього параметра. У такому приміщенні мимоволі відчуваєш себе скуто, наче в коробці, проте, від таких відчуттів можна позбутися, вдавшись до порад кваліфікованих дизайнерів. Основні ефективні прийоми з їхнього арсеналу розкриємо в цій статті.

Кілька дизайнерських прийомів, які допоможуть зробити стеля візуально вище

Блиск глянцю

Вирішивши зробити ремонт у власній квартирі, багато хто намагається досягти таких результатів, щоб візуально приміщення здавалося більш просторим, а стеля – вище. Найбільш простий спосіб візуально «збільшити» простір між підлогою і стелею – використовувати глянсовий блиск, оформляючи ці поверхні. У випадку, якщо стеля в приміщенні дуже низький, рекомендується домогтися такого результату, щоб блиск відбивався від підлоги. У такій ситуації в якості покриття для підлоги відмінно підходить глянсова плитка з кераміки або дерев'яний пол, який потрібно покрити лаком. Що стосується стелі, то його можна оформити не матовою фарбою (вона має бути глянсовою або золотистою) або ж провести монтаж натяжної стелі, який здатний відображати світло. Варто зауважити, що саме завдяки натяжних конструкцій, візуально приміщення збільшується практично в два рази.

Використовуємо в дизайні вертикальні лінії

Багато хто знає, що, якщо обклеїти стіни шпалерами з вертикальними смугами, це позитивно позначиться на візуальному сприйнятті приміщення. Однак, принти такого плану на даний момент не дуже затребувані, особливо якщо врахувати, що зараз доступні немало інших оздоблювальних матеріалів, тому не варто обмежувати себе саме шпалерами. В інтер'єрі можна використовувати будь-які лінії, головне, щоб вони були розташовані у вертикальній площині. Вони можуть бути непомітні, але їхня ефективність дасть результат.

Стіна з стелею

Ефект, який був згаданий вище, може бути використаний більш грамотно. Наприклад, можна протягнути вертикальний елемент уздовж стіни, який надалі буде виведений в горизонталь. Таким чином виходить одна суцільна лінія, візуально «піднімає» стелю і грає роль акцентной стіни в інтер'єрі, що можна назвати модним, але якісним прийомом. Досягти вражаючих результатів ви зможете якщо виберете незвичайний відтінок.

У разі, якщо ви не плануєте фарбувати всю поверхню стіни, може бути використаний лише її певна ділянка. Основна мета – здійснити перехід на стелю. Таким чином зараз нерідко оформляються ліжко головах.

Використовуємо штори

Правильно повішені штори – ті, які розміщені якомога вище до стелі. Не варто боятися, коли використовуєте занадто високі штори, навіть якщо вони візуально не підходять для прорізу вікна (коли від верхньої його частини до стелі залишається близько півметра). В першу чергу, такий результат додасть в приміщення вертикаль, про яку йшлося вище, а по-друге, цей метод візуально збільшить простір. Не рекомендується прикріплювати карниз над самим проходом, так як такий спосіб легко «раздробит» простір.