В чому особливості натяжних стель Вибираєте універсальний вид обробки стелі? Зверніть увагу на натяжні системи. На даний момент вони вважаються найкращими. Чому? Конструкції володіють цілим переліком унікальних якостей, що дуже вигідно виділяє їх з ряду інших оздоблювальних матеріалів.

Універсальність, надійність, естетичність

Монтаж натяжних конструкцій простий і пройде з мінімальними тимчасовими витратами. За один день можна встановити системи у всіх приміщеннях квартири. Примітно, що на час проведення робіт не потрібно виносити з кімнат обстановку, її достатньо лише відсунути від стін. Після установки стель не залишається будівельного сміття, в приміщеннях не буде пилу.

Завдяки широкій колірній палітрі, дані конструкції чудово підійдуть для будь-яких інтер'єрів. Тканинні по фактурі можуть нагадувати різні матеріали – дерево, шкіра, сатин, оксамит і так далі. Ви зможете вибрати найбільш підходящий вам варіант. Плівкові можуть бути глянцевими і матовими, їх колористична гама ще ширше.

accord-stroy.ru можуть використовуватися в приміщеннях з різною площею. Ширина тканинних варіантів 5-6 метрів, плівкових – 1.6-2.2 метра. Якщо доведеться зістиковувати полотна, шви будуть абсолютно непомітні. При встановленні даних систем висота стелі практично не змінюється. Втрати можуть становити від одного до п'яти сантиметрів.

Еластичні полотна водонепроникні, їм не страшні перепади температур і пар. Отже, вони можуть встановлюватися навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю. Завдяки тому, що матеріал не пропускає воду, вам не страшні протікання, адже натяжна стеля здатний витримати велику кількість води (майже 100 літрів на квадратний метр), не даючи їй залити приміщення.

Якщо сталася неприємність, і вас залили сусіди зверху, достатньо лише відігнути кут плівки чи тканини і злити скопилася там рідину. Коли стельове перекриття просохне, конструкцію дуже просто відновити. Розумніше довірити це фахівцям, які займалися первісної установкою систем.

Є у натяжних стель мінуси? Так, але їх небагато. Дані конструкції дуже легко пошкодити гострими предметами. Саме тому їх встановлення повинні проводити фахівці.

Розміщуючи на стелі люстру, необхідно враховувати потужність лампочок (не більше 60 Ват) і відстань освітлювального приладу від полотна – воно не повинно бути менше сорока сантиметрів.