Утеплюємо правильно балкон зсередини Ремонтні роботи на балконі, як і будь-які інші, виконуються в кілька окремих етапів. Початковим етапом є підготовка стін, потім слід утеплення підлоги, стін і стельової поверхні.

Вибір матеріалу для утеплення

Для того щоб ефективно провести внутрішнє утеплення балкона, знадобляться спеціальні матеріали для цієї роботи. Утеплювальні матеріали в даному випадку, можуть бути лише двох видів, одні з них вміють пропускати через себе повітря і пар, а інші є паронепроникним. Саме ті утеплювальні матеріали, які пропускають через себе повітря, і слід використовувати для виконання утеплювальних робіт на балконі, оскільки паронепроникні матеріали, як правило, використовуються для проведення виключно зовнішніх робіт.

Відмінним паропроніцаємим утеплювальні матеріали в даному випадку, є мінеральна вата. Створювався даний утеплювач спеціально для проведення внутрішніх робіт пов'язаних з утепленням, тому він відмінно підходить для виконання цього виду робіт.

Утеплюємо правильно балкон зсередини
Утеплюємо правильно балкон зсередини

Технологія утеплення балкона зсередини

Всю роботу по утепленню балкона зсередини, слід розділити на кілька етапів:

#10102; По-перше, спочатку необхідно провести якісну і надійну герметизацію всіх наявних швів на стінах. Для цього спочатку проводиться ретельне обстеження поверхонь стін, а потім всі виявлені тріщини і щілини зашпаровуються розчином або монтажною піною. Точно таку ж процедуру необхідно буде провести і з підлогою балкона, а також з його стелею.

#10102; Другий етап виконуваних робіт, полягає утеплення підлоги на балконі. Для утеплення підлоги в якості утеплювального матеріалу слід вибрати керамзит. Такий матеріал краще всього використовувати, оскільки він найбільш ефективно справляється з поставленими на нього завдань, а також дозволяє влаштувати на балконі систему теплих підлог.

#10102; Наступним етапом буде проведення робіт пов'язаних з утепленням стін і стелі. Для виконання цього виду робіт, спочатку збирається каркас з дерев'яних брусків або металевих профілів. Усередину такого каркаса укладаються плити утеплюючого матеріалу, а зовні каркас кріпиться пластик, або ж, наприклад, гіпсокартон.

Утеплюємо правильно балкон зсередини
Утеплюємо правильно балкон зсередини

Якщо на балконі є не капітальна стіна, перед складанням каркаса і укладанням в нього утеплюючого матеріалу, спочатку варто подбати і прикріпити на стіну гідробар'єр. Даний матеріал захистить згодом балкон від проникнення вологи у нього ззовні.

Роботи з утеплення стельової поверхні, слід виконувати в останню чергу, в точно такій же послідовності, як і при утепленні підлоги.