Фотодрук нове слово в дизайні приміщень

Можливість нанесення зображень на полотно – унікальна можливість, яку мають тільки натяжні стелі. Завдяки цій особливості в багатьох дизайнерських проектах стелю став грати ключову роль в інтер'єрі, повністю змінюючи традиційне уявлення, а меблі, штори, оздоблення стін і підлоги відіграють лише другорядну роль.


Види сучасної друку на полотнах натяжних стель


Сучасна друк на замовлення дозволяє наносити будь-який малюнок на стелю, незалежно від його складності. Це може бути репродукція картини, наприклад, портрета чи пейзажу, малюнок, орнамент або фактура, що імітує будь-який натуральний матеріал. Види друку відрізняються ціною, складністю технологічного процесу, а також якістю зображення.


Екосольвентний друк. Головні переваги – стійкість до вигорання і різкого перепаду температур. Чорнило, які в ній використовуються, нешкідливі для людини, що не мають запахів і не виділяє ніяких речовин в атмосферу приміщення. До недоліків такої друку можна віднести відносно невисоку якість зображення, так як вона не пристосована для передачі півтонів і перепадів кольору.


Ультрафіолет. Цей спосіб створює на полотні ще один шар, що утворюється з затверділих під впливом ультрафіолету чорнила. Така печатка є більш сучасною і якісною, дозволяючи створювати зображення з глибоким, насиченим кольором, стійкі до більшості типів зовнішніх впливів. Вони не вигорають, не вицвітають від дії миючих та інших побутових хімічних речовин і не схильні до стирання.


Для нанесення на стелю складних зображень на зразок фотографій або репродукцій картин варто віддати перевагу ультрафіолетовий спосіб, тоді як для різних орнаментів з простих елементів підійде або мультиплікаційних ілюстрація підійде і сольвентний. www.cerutti.by дає однаковий результат і на тканинному, і на плівковому полотні. Тому якщо пріоритет при замовленні віддається саме фотодруку, то матеріал можна спокійно вибирати виходячи з технічних і експлуатаційних характеристик.


Зображення на стелі – добре забуте старе


Полотна натяжних стель, прикрашені таким способом, повертають часи фресок, коли одним з ознак достатку і розкоші була ручна розпис склепінь обідніх і церковних залів, а також інших урочистих і значущих приміщень. Дизайн такого приміщення різко виділяється у вигідну сторону від звичних всім рішень з однотонним стелею, де основна роль відводиться меблях та підлозі.


З урахуванням якості одержуваних зображень, це розкриває перед дизайнерами небувалі можливості і робить приміщення по-справжньому неповторними. Причому зовсім не обов'язково, щоб малюнок на стелі займав всю його площу, це можуть бути і окремі його частини з фрагментами зображення будь-якої форми, технологічно не залежить від геометрії кімнати.

За матеріалами сайту: www.cerutti.by