Дриль Kress 1050 SXC З недавнього часу я користуюся дрилем Kress 1050 SXC. Вперше я використовував цей інструмент, коли займався укладанням дорожніх плит, на приклади моєї роботи ви можете подивитися bsk-gbi.ru.

На відміну від моєї попередньої дриля ударної дії - білоруського виробництва - цей апарат приносить мені задоволення від роботи. Дуже зручний патрон, реверс, дві швидкості свердління, плавний пуск, завдяки чому дрилем можна користуватися як шуруповертом. А від потужності 1050 Вт я взагалі в захваті: запас - річ хороша. Обов'язково куплю ще що-небудь фірми Kress, швидше за все, циркулярну пилку.

З приводу поліпшення моделі сказати нічого - адже для кожного виду робіт існує свій інструмент. Особисто для мене це оптимальний варіант, так як моя діяльність різноманітна: врезаю замки, роблю підвісні www.postroil.com, вішаю карнизи.

Від свого імені хочу поділитися пристосуванням для захисту від пилу при свердлінні на стелі. Розрізаю прозору пластикову дволітрову пляшку, проробляю в денці отвір під горловину пляшки, вставляю її ів пробці просверливаю отвір діаметром під свердло. www.postroil.com надрізаю поздовжньо і смужки загибаю назовні, як показано на рисунку.

Від повороту її можна утримувати рукою або обмежувачем глибини свердління, проробивши отвір під нього (я його пропаял розпеченим цвяхом). Пристосування можна застосовувати і при просверливании отворів під лампи www.postroil.com, але вставляти горловину пляшки не потрібно, так як не вистачає довжини хвостовика ріжучого інструменту. Пристосування мені подобається - не треба очок. Пил залишається в ємності, а не летить в очі, на руки або на www.postroil.com.

Друге, що я придумав, - приробив до ручки дрилі гачок, за допомогою якого я вішаю її на пояс (див. рис). Це скоротило кількість нахилів і звільнив руку.