Яким способом можна позбутися від старої водоемульсійною фарби на стелі Кожна людина періодично оновлює інтер'єр своєї квартири і вибирає ті оздоблювальні матеріали, які йому найбільше подобаються. Наприклад, одним з популярних засобів для обробки стелі є фарба на водній основі.

Завдяки такій стельової обробки поверхня буде виглядати матовою і красивою, що надасть приміщення особливий вид. Але крім цього водоемульсійна фарба дозволяє поверхні дихати, а це вже говорить про те, що повітря в приміщенні не буде застоюватися.

Але у всього на світі є свій термін експлуатації, який рано чи пізно закінчиться. В цьому випадку доведеться замінювати стару обробку стелі нової. А для цього спочатку доведеться позбутися від попереднього шару фарби. У даній статті буде описана докладна інструкція з видалення старої водоемульсійною фарби.

Інструкція

Для початку необхідно буде повністю підготувати приміщення до процесу видалення фарби. Якщо є така можливість, то винесіть меблі з кімнати. Але якщо це зробити неможливо, то постарайтеся гарненько закрити меблі газетами або поліетиленовою плівкою.
Також потрібно буде закрити і застели весь підлогу, щоб на нього теж не потрапили краплі фарби.

Яким способом можна позбутися від старої водоемульсійною фарби на стелі
Як тільки приміщення підготовлено, то можна починати приступати до очищення стелі. Для цього вам буде потрібно тазик з теплою водою і валик. Не забудьте про свою безпеку і надіньте спеціальні захисні окуляри, щоб уникнути того, щоб краплі не потрапили в очі. Потім занурте валик в воду і обережно і повільно починайте змочувати поверхню стелі.

Якщо раптом вдалося виявити, що вода не вбирається, а просто скочується з поверхні стелі, то, швидше за все, це вологостійка фарба, яку таким методом не видалиш. У подібному випадку потрібно буде відразу ж переходити до іншого методу позбавлення від старого шару фарби.

Але якщо у вас звичайна фарба на водній основі, то треба буде змочений стеля залишити на 20 хвилин. Після пройденого часу слід ще раз добре намочити поверхню стелі, щоб фарба повністю розмокла.

Як тільки фарба розмокне, її необхідно буде вишкрябувати, використовуючи шпатель. Якщо все зробили правильно, то фарба досить швидко буде відходити від поверхні аж до штукатурного шару.

Вологостійку фарбу потрібно буде відразу ж відшкрібати шпателем або шлифмашиной. Тільки врахуйте, що ця робота буде дуже трудомісткою і курній. Тому доведеться набратися величезним терпінням і надіти захисні окуляри і респіратор.