Як вибрати офісні перегородки Сьогодні пропонується широкий асортимент офісних перегородок, виготовлення яких виконується з різних матеріалів.

Найбільш затребуваний і широко використовуваний матеріал, що використовується при виготовленні перегородок призначених для установки в офіс, є скло, яке відрізняється рядом незаперечних переваг.


Офісні перегородки можуть бути:

 • стаціонарні;

 • розсувні;

 • мобільні.
 • Кожен з пропонованих варіантів відрізняється своїми перевагами і достоїнствами, з якими пропонуємо ознайомитися нижче.

  Особливості стаціонарних офісних перегородок

  Якщо потрібно розділити приміщення на декілька робочих зон, то виконати це швидко і з мінімальними витратами можна за умови, що буде встановлена офісна перегородка стаціонарного типу.

  Після встановлення поверхня перегородки при необхідності шпаклюється і покривається будь-яким наявним декоративно обробним матеріалом. Кріплення перегородки виконується до всіх поверхонь, з якими вона стикається за допомогою дюбелів. Офісні перегородки основні типи каркасів:

 • рамний, для виготовлення якого використовується алюміній або сталь;

 • безрамний (модульний).
 • Простір каркаса заповнюється будь-яким будівельним матеріалом (ДВП, гіпсокартон, скло і т. п.) при бажанні може бути виконано комбіноване заповнення каркаса, наприклад гіпсокартон і скло.

  Особливості розсувних офісних перегородок

  Відразу варто відзначити, що такий тип перегородки при монтажі вимагає дотримання ряду правил і вимог. При проведенні монтажу найголовніше правильно виконати установку направляючої, за якою буде переміщатися сама перегородка.

  Монтаж направляючої виконується до стелі, кріплення здійснюється за допомогою дюбелів. Перегородка може бути виготовлена з будь-якого будівельного матеріалу, після встановлення її поверхня обробляється шпоном або лакофарбовими матеріалами.

  Переваг офісні перегородки мають масу, але особливо слід виділити простоту і зручність в експлуатації, завдяки чому цей варіант і користується величезною популярністю серед споживачів. З допомогою перегородок цього виду швидко і легко вдається розділити простір кімнати на кілька зон виконують різні функції.

  Мобільні перегородки переваги конструкції

  Одне з головних переваг конструкції полягає в тому, що з її допомогою вдається розділити приміщення на окремі зони при мінімальних фінансових витратах. При виконанні установки перегородки до поверхнях дотику вона не кріпиться, завдяки чому істотно полегшується процес встановлення і демонтажу.

  Панель перегородки оснащений коліщатками, завдяки чому істотно полегшується експлуатація конструкції. Для виготовлення цього варіанту перегородок може використовуватися абсолютно будь-який будівельний матеріал (ДВП, ДСП, гіпсокартон, скло, пластик), що дозволяє легко підібрати максимально відповідний варіант для установки в конкретне приміщення.

  Джерело: www.gdperegorodki.ru