Що потрібно знати про натяжні стелі Професійні будівельники повною мірою усвідомлюють: найскладніше проводити оздоблювальні заходи щодо стелі приміщення житлового або громадського призначення.

Поверхні повинні бути ідеально вирівняними – найменші дефекти негайно ж стає «надбанням громадськості». Довгий час в будівельній сфері облаштування верхній горизонтальній поверхні проводилося шляхом нанесення штукатурного шару (мова ведеться про шпаклівці – штукатурної суміші, основу якої становить гіпсове в'яжуче).

Особливих проблем при проведенні оздоблювальних заходів не виникало у разі, коли стеля спочатку не мав дефектами рівності. На практиці ж часто доводиться працювати в ситуаціях, коли перепади висот між елементами плити перекриття складають 7 див.

При даних значеннях використовувати шпаклівку недоцільно – положення не рятує навіть укладена для цілей армування пластикова сітка. Шматки штукатурки відвалюються від стелі, не витримавши власної ваги.

Чи можна вирішити питання з «малою кров'ю»? Поза всяким сумнівом! Ставка на сьогоднішній день робиться на натяжні стелі. Особливістю даної методики є те обставина, що обробникам не потрібно мати справу з бетонної основний. Мова ведеться про фальш-поверхні, яку натягують на деякій відстані від плити перекриття. Роботи, таким чином, вдається закінчити з високою якістю в гранично стислі терміни.

При цьому реально отримати не тільки нехай ідеально рівну, але однорівневу поверхню, але і стеля у кілька ступенів.

Облаштування розміщених у верхній частині кімнати горизонтальних поверхонь здійснюється у відповідність з двома підходами. Так, монтаж плівчастих стель проводиться в результаті попереднього нагрівання ПВХ поверхонь. До категорії переваг даних натяжних стель відносять:

• доступну ціну;
• практичність;
• тривалий у часі користувальницький ресурс;
• широкий вибір колірних рішень;
• стійкість до впливу високих температур (на поверхні допускається монтувати точкові світильники).

У ряді випадків ставка робиться на натяжні стелі, виготовлені з текстилю. Для облаштування ними приміщень нагрівати повітря не потрібно. Кінці тканини пропускають під сталевими напрямними, закріпленими у верхній частині стін, після чого відбувається натяг конструкції.