Фарбування стельового плінтуса Фарбувати плінтус на стелі необхідно до того моменту, поки стіни будуть відбуватися. Все пояснюється тим, що в процесі виконання даної роботи можна зіпсувати нову обробку стін.

Фарбування стельового плінтуса проводиться з метою змінити його колір на більш підходящий. Однак перш, ніж приступити безпосередньо до самої фарбуванні плінтуса, потрібно вивчити правила проведення цієї процедури.

Підготовчі роботи

Коли вже зрозуміло, якою фарбою буде фарбуватися плінтус, можна приступати до підготовки плінтуса на стелі. Для цього потрібно позбутися від усіх наявних дефектних ділянок. Багет зверху і знизу ретельно зашпаровується шпаклівкою або силіконовим герметиком білого кольору. Шви між плінтусами в кутах найкраще замазувати цими ж матеріалами.

Для цього незручно використовувати шпатель, тому суміш можна просто намазати на палець і добре обробити нею важкодоступне місце. Коли між багетом і поверхнею стін є деяка відстань, то його потрібно закрити. Після того, як шпаклювальна суміш стане повністю сухий, необхідно пройтися по оброблених ділянок дрібнозернистою шкуркою.

Фарбування плінтуса

Технологія фарбування стельового плінтуса залежить від того, на якому етапі буде здійснюватися ця робота. У будь-якому варіанті, перед фарбуванням слід добре очистити даний елемент від пилу і прогрунтувати.

Фарбування стельового плінтуса
Фарбування стельового плінтуса

Також перед фарбуванням багета варто застелити поліетиленовою плівкою підлогу. В тому варіанті, якщо поверхня стін вже піддавалася оздоблювальних робіт, то доведеться закрити поліетиленом і ці частини кімнати теж. У підсумку, вийде вберегти дані ділянки від небажаного потрапляння фарби.

Щоб під час фарбування плінтуса не виходити за його межі верхньої та нижньої частини, необхідно закріпити на ці частини двосторонній худоба, який після фарбування прибирається. Крім цього, можна при фарбуванні плінтуса приставити до нижньої його поверхні широкий шпатель, а потім точно таким же чином фарбувати верхню частину.

Що стосується самого фарбування стельового плінтуса, то це найкраще робити за допомогою пензля. Валиком цю процедуру здійснювати вкрай незручно. Важливо при цьому, ретельно розмазувати фарбу по поверхні багета. Спочатку варто наносити фарбу тонким шаром. А ось коли перший шар лакофарбового покриття остаточно висохне, то можна буде приступити до нанесення другого шару.