Дизайн інтер'єру у ванній Завдання створення дизайну інтер'єру – це, перш за все, зробити житло затишним, красивим та комфортним для проживання. Щоб домогтися цього, треба ретельно поміркувати над кожним елементом інтер'єру і вкласти в нього душу, а також можна подивитися пару ідей master-designspb.ru.

Приміщення ванної кімнати - одне з найважливіших приміщень в квартирі. Це місце, де людина приводить в порядок свою зовнішність вранці і розслабляється ввечері після нелегкого дня. Тому тут повинна панувати атмосфера комфорту.

Сантехніка та меблі

Будь то окрема кімната з ванною або душовою кабіною, або суміщений санвузол, все одно основним і важливим елементом тут буде сантехніка: умивальник, унітаз, ванна або душова кабіна. А ось конкретний їх вибір буде залежати в основному від розмірів приміщення і кількості мешканців. Необхідно пам'ятати, що в інтер'єрі ванної важливо не тільки зручність сантехнічних приладів, але і їх гармонійне поєднання з іншими предметами: дзеркалами, поличками, світильниками і тому подібними речами.

Дизайн інтер'єру у ванній
Дизайн інтер'єру у ванній

Освітлення

Важливе значення в оформленні ванної, як в іншому і в оформленні інших приміщень оселі, має освітлення. Тут можна повісити одну лампу з рівномірним освітленням або зробити світлове зонування різними освітлювальними приладами. Ванна кімната потребує такого освітлення, щоб при вході в неї не виникало відчуття надлишку або нестачі світла, тобто його кількість має бути таким, як у суміжному з ванною приміщенні. Різноманітність освітлювальних приладів велике, це може бути галогенове «зоряне небо», розкішна люстра або бра на стінах, але головне, щоб все це було прикрасою навіть у вимкненому стані. Рекомендується врахувати один з важливих моментів: якщо сантехніка сяє декором, то світильники краще зробити більш непомітними, і, навпаки, якщо сантехніка непомітна, то світильник може бути яскравим декоративним елементом.

Дизайн інтер'єру у ванній
Дизайн інтер'єру у ванній

Стіни і стелю

Враховуючи підвищену вологість у ванній кімнаті, потрібно з особливою ретельністю підійти до обробки стін і стелі та передбачити спеціальні вентиляційні пристрої. Якщо приміщення ванної кімнати добре провітрюване, то можливе оформлення живими рослинами, якщо немає – можна використовувати штучні. Якщо у ванній передбачено вікно, то вішають штори або жалюзі, красиво доповнюють дизайн.

Щоб створити неповторний вигляд, потрібно застосувати фантазію. Часто тіснота, притаманна ванним кімнатам створюється самими господарями. Якщо правильно організувати простір, то вирішиться і проблеми кількості метрів.