Що являє собою євроремонт Зазначимо, що поняття «євроремонт» у життя сучасної людини увійшло ще десять років тому настільки міцно, що їм називали будь-який ремонт, проведений з високою якістю.

Адже раніше всі нововведення обмежувалися лише побілкою стелі, а також поклейка шпалер і установкою www.ecodoma.ru.

Сьогодні ж практично неможливо знайти дві схожі квартири після ремонту. Саме з цієї причини уявлення про євроремонт у всіх різні. Так, наприклад, можна почути, що євроремонт – це коли звертаються до послуг кваліфікованого дизайнера», або «коли повністю виключена наявність на стінах килимів і шпалер», або «коли в ремонті використовують будівельні матеріали виключно імпортні». А що ж насправді являє собою євроремонт? Спробуємо розібратися!

Отже, в першу чергу потрібно сказати, що від самого звичайного ремонту євроремонт відрізняється участю в процесі кваліфікованого дизайнера. Євроремонт слід починати саме з складання дизайн-проекту, який включає як ескізну частину, так і ретельний підбір всіх необхідних матеріалів, схеми електрики, укомплектування необхідними меблями, систему вентиляції, водопостачання і так далі.

Що являє собою євроремонт
Таким чином, замовник з самого початку має можливість ознайомитися з тим, яким у підсумку вийде його житло, а при необхідності він може вносити свої зауваження та поправки на даному етапі.

У свою чергу, саме дизайнер відповідає за формування вигляду приміщення, визначає світлові і колірні рішення, а також здійснює підбір необхідного поєднання предметів і квітів. Потрібно розуміти, що в обов'язки дизайнера входить повний контроль за організацією житлового простору, тобто він повинен здійснювати роботи по зонуванню приміщення.

У деяких випадках процес організації функціональних зон може мати певні відмінності з архітектурним вирішенням даного приміщення. У цьому випадку єдиним виходом буде проведення перепланування.

Наостанок зазначимо, що євроремонт – це професійний підхід до втілення в життя затвердженого дизайнерського проекту.