Вибираємо натяжна стеля Поговоримо про те, що собою являє натяжна стеля. Це вкрай міцна плівка, яка кріпиться на каркас. У кінцевому підсумку виходить рівна стеля. Також є можливість зробити його і не рівним, а надати якусь незвичайну форму.

Цікавим фактом виступає і те, що кольорова гамма натяжних стелею досить різноманітна, адже в наявності є близько 100 різноманітних квітів. З плюсів слід відзначити і те, що такі стелі не піддаються вогню і є вологостійкими.

Вибір серед виробників

Хорошими вважаються італійські та французькі стелі. Деякі вітчизняні виробники застосовують матеріали китайського виробництва, тому зарубіжні більш достовірні. Полотно французького виробництва досить дороге, але воно має безліч сертифікатів якості і відповідає всім правилам безпеки.

Ті, хто дотримуються думки, що зовнішній вигляд будь-якого натяжної стелі зможе прикрасити будинок або квартиру, помилково думають. Як виявляється, будь-яка кімната має для себе певний вид полотна. У ванній кімнаті дизайнерами передбачений глянсовий натяжна стеля, а в спальні більше сподобається матовий. Дитячий буде прикрашена фотодруком. А кімната для гостей буде добре виглядати під багаторівневим стелею, який призначений для відокремлення різних зон в будинку.