Люки-невидимки відмінне рішення для дизайну приміщень Кожна людина прагне до краси в своєму будинку. Що і говорити, але інженерні комунікації ніяк не додають привабливості зовнішньому вигляду будь-якого житла.

Тому їх завжди намагаються заховати. Але робити це потрібно так, щоб при виникненні будь-яких неполадок в системі водопроводу, каналізації, опалення та електрики можна було без праці до них дістатися. Для цього і існують люки-невидимки.

Люки можуть знаходитися на підлозі, стінах і на стелі, і завжди хочеться, щоб вони не впадали в очі і не псували загальний вигляд унікального інтер'єру.

Підлогові конструкції можна замаскувати практично під будь-яке покриття (ковролін, ламінат тощо), а ті, які на стінах або на стелі, необхідно пристосувати під фарбування, обклеювання рулонними матеріалами або облицювання плиткою.

Зазвичай кришки люків, які розміщені на підлозі, мають крайку шириною 10 див Її можна залити бетоном, а потім провести обробку будь-яким матеріалом (паркетом, плиткою тощо), а добитися герметичності можна за допомогою силіконового або гумового ущільнювача, які до того ж здатні витримувати чималу вагу.

Ті www.sancomf.ru, які розташовуються на стінах і стелях, можна приховати за допомогою вологостійкого гіпсокартону, який потім буде нескладно обклеїти відповідним облицювальним матеріалом. Для фронтального відкривання дверцята встановлюють на двухзвенные петлі, що дає можливість висунути дверцята з отвору, а потім відчинити.

Рамка потаємного люка найчастіше виготовляється з кольорового металу або звичайної сталі. Можна придбати готову конструкцію стандартних розмірів, а можна зробити заміри і замовити ексклюзивний виріб.