Який тип кондиціонера вибрати квартиру Видом побутової техніки кліматичного характеру, що отримав широке поширення, є спліт-система. Являє собою два блоки, які з'єднуються за допомогою спеціальних трубок.

Один з них встановлюється усередині приміщення, яке необхідно провітрювати, а другий – зовні. Так як основний механізм – компресор, знаходиться у зовнішньому блоці, це дозволить розслабитися всередині кімнати і насолоджуватися приємним мікрокліматом, не відволікаючись на шум роботи. www.kk-k.ru такого типу обдувають лише ту кімнату, в яку проведена установка. Вихід з цієї ситуації – монтаж спліт-систем для кожної кімнати, але не у всіх є така можливість. Ідеальне рішення у такому випадку – придбання мульти спліт-системи, передбачуваної установку одного зовнішнього блоку і до 9 розташовуються всередині будівлі.

Канальний кондиціонер відмінно підходить для того, щоб охолодити в один час кілька кімнат. Особливість його полягає в монтажі за підвісною стелею, що дозволяє повністю приховувати внутрішній блок кондиціонера з виду. Цей вид техніки досить потужний, за допомогою якого можна легко обміркувати багатокімнатну квартиру або цілий будинок. Плюсом також є можливість повітроподача прямо з вулиці, чого вистачить для забезпечення правильної вентиляції. За стелею монтуються повітроводи, які відповідають за рівномірний розподіл повітря по кімнаті.

Віконний кондиціонер є класикою жанру, найбільш простий вид кліматичного обладнання. Основним мінусом можна назвати знаходження компресора всередині будівлі, тому його робота супроводжується шумом. Звичайно, сучасні кондиціонери такого типу дещо змінилися, але шум все ж залишився. З плюсів – простота монтажу і невисока вартість виробу.

Мобільні кондиціонери використовуються в основному в тих випадках, якщо ви живете в приміщенні тимчасово. Для його установки досить надійно помістити його на поверхню і вивести спеціальну трубку у вікно або відведений отвір. Такий вигляд пристрою коштує чималих грошей, до того ж виробляє багато шуму, за рахунок установленого всередині блоку компресора.

Касетний тип за аналогією з канальним, монтується підвісна стеля. Основною відмінністю є метод повітроподача. Касетний кондиціонер подає його через нижню блоковую частина. Основна перевага - компактність, що дозволяє розмістити кондиціонер таким чином, що видно лише його декоративна решітка. При цьому, обдув проводиться якісно, що забезпечується розподілом повітря на чотири напрямки.

Напольно-стельові кондиціонери найчастіше зустрічаються в тих квартирах, де не проводився монтаж підвісної стелі. Цей пристрій відмінно розподіляє повітря по приміщенню таким чином, щоб не зачіпати людини. Деякі моделі оснащені регулятором потужності і чотирма напрямками, по яким йде розподіл повітря.