Як підготувати будинок до зими У кожного власника приватного сектора виникають проблеми з настання холодів. Це і промерзання стін, і засмічення каналізації і пошкодження даху. Всі наслідок зимового сезону випливають ще більші проблеми в теплі весняні дні.

Як підготувати свій будинок до зими і зберегти свій бюджет навесні?

Як підготувати будинок до зими

Порада 1.

Почніть з даху. Горищне приміщення необхідно докладно вивчити, бажано під час похмурої погоди. Якщо є ушкодження притулку, дах почне протікати.

Чим це загрожує? Вода, яка потрапить в дерев'яні балки даху, буде накопичуватися в щілинах. Взимку щілини почнуть промерзати на стелі і стінах будуть з'являтися мряці, а весною прийде нова біда - цвіль. Тим більше, вогкість дерев'яних опор може призвести до гниття і тріщин, а під вагою снігу покрівля може просто обвалитися.

Як це вирішити? По-перше, горищне приміщення слід розібрати від непотрібних речей. Це допоможе швидше знайти наскрізні щілини і проломи. По-друге, при виявленні, пошкодження потрібно герметизувати. В будь-якому будівельному магазині продаються спеціальні герметики, іншими словами - монтажна піна. Вона не вбирає вологу, не руйнується від різких змін температури і при цьому зручна у використанні. Піна продається в простих балончиках, яка збільшується під час використання в кілька разів.

Крім герметизації, необхідно перевірити черепицю на даху. Навесні тала вода може зруйнувати погано закріплену покрівлю, а заміна нової справа не з дешевих.

Як підготувати будинок до зими
Як підготувати будинок до зими

Порада 2.

Перевіряємо шви і утеплюємо фундамент.

Щоб підлога не промерзали необхідно з настанням холодів закрити всі воздухоотводние канали в фундаменті. Ніколи не використовуйте герметик або інший будівельний матеріал! З настанням весни, вам доведеться заново пробивати канали. Використовуйте звичайну тканину.

Чим загрожує? Промерзання швів призводить до появи комах навесні. Вогкість приваблює неприємних гостей, таких як мокриці, таргани, павуки чи двухвостки. Крім цього, шви почнуть покриватися цвіллю і почнуть гнити.

Як це вирішити? Щоб знайти щілини в плінтусі, необхідно в перші морози прикласти долоню до шву з'єднує стіну і підлогу. Місця, в яких буде відчуватися холодне повітря необхідно розкрити і загерметизувати до позбавлення протягів.

Проводячи огляд свого будинку ви піклуєтеся не тільки про житло, але і здоров'я близьких. Пам'ятайте, що цвіль, гниття, комахи - це передвісники хвороб і погіршення стану всіх проживаючих в будинку. Приділіть трохи часу, і будинок вам скаже спасибі!