Стиль бароко в дизайні інтер'єру Стиль бароко коротко можна охарактеризувати як стиль королів. Даний стиль народжений в Італії. Основними його рисами є показна розкіш, достаток, величні форми, парадність.

В бароко використовуються архітектурні форми самого приміщення та інтер'єру, наприклад колони і арки. Основні кольори, задіяні в цьому стилі: золото, мідь, срібло, також широко використовуються дерево цінних порід, італійські меблі.

Бароко асоціюється з великими приміщеннями, оскільки при оформленні кімнат використовується масивні меблі з Італії, що створює ефект величі, що в маленьких кімнатах буде виглядати недоречно і негармонійно.

Даний стиль передбачає розкішне оформлення дверей і вікон. Двері повинні нагадувати двері з царських покоїв, позолочені або оброблені майстерною різьбою.

В обробці стін головне правило – різнорідність їх оформлення, наявність ніш, арок, бордюрів, декоративної ліпнини. Можуть використовуватися при обробці стін: декоративна штукатурка, мармур, панелі з дерева цінних порід. Фрески, гобелени, картини і скульптури також посилять відчуття розкоші. Важливо також щоб декор стін збігався з декором елітної дорогих меблів, роботу над таким дизайном інтер'єру потрібно довіряти професіоналам тому потрібно буде перевірена .

При оформленні стелі оптимальним варіантом буде наявність фресок, в сучасному виконанні – натяжна стеля з відповідним малюнком або фотодруком.

Підлога в такому інтер'єрі повинен поєднуватися за кольором з іншою обробкою приміщення. Матеріалами, які використовуються при його обробки, можуть бути керамічна плитка дерево, штучний паркет.

Меблі в цьому стилі відрізняють такі особливості: оббивка виконується виключно і дорогих, багатих тканин, меблів присутні елементи різьби та позолоти, вигнуті ніжки, наявність бахроми. Стільниці столів прикрашають різної мозаїкою, перламутром.

У вітальні головним елементом стилю є меблі. Це повинна бути дорога елітна меблі, приклади обстановки можна подивитися в інтернеті. Вітальні в стилі бароко просто ідеально підходять по своїй стилістиці. Кращого поєднання якості і витонченості вам не знайти.

Текстиль також відіграє чималу роль у створенні інтер'єру в стилі бароко. В оформленні вікон вітальні використовують елітні важкі тканини, такі як парча, оксамит, шовк або атлас. Ламбрекени, бахрома, вишивки завершують розкішне оздоблення.

Стиль передбачає наявність великих вікон і відповідно велика наявність денного світла, тому коли будете замовляти ремонт тут врахуйте цей момент обов'язково. У вечірній час розкішну камерну атмосферу створюють світильники у формі свічок, також допускає використання великих кришталевих люстр, настінних бра, ефектних торшерів.