Мансарда деякі тонкощі внутрішнього облаштування Господарі власних будинків, як можна судити з практики, зараз почали з користю використовувати підпокрівельний простір набагато активніше. І обумовлено це, звичайно ж, перш за все, можливістю створення додаткової площі без проведення істотних будівельних заходів.

При цьому навіть потреба в додатковому утепленні мансардного приміщення і підключення його до загальної системи опалення, сьогодні зовсім не зупиняє охочих створити в себе під дахом додаткове, досить затишне житловий простір.

Особливості конструкції мансардних поверхів

Найчастіше, як правило, мансардні поверхи сьогодні облаштовуються на дахах, виконаних у вигляді двосхилого конструкції. Пов'язано це, природно, перш за все, з тим, що завдяки присутності, в подібній ситуації, двох розташованих під ухилом стін і досить великих вікон, даний простір вже відразу розділяється на окремі зони, які лише і залишається тільки оформити у відповідності з власними побажаннями. До того ж, при наявності достатнього простору цілком можливе застосування гіпсокартону і, відповідно, створення в підпокрівельному просторі навіть кількох повністю окремих приміщень.

Деякі тонкощі облаштування дизайну в мансардному приміщенні

Мансарда деякі тонкощі внутрішнього облаштування
В процесі облаштування мансарди, господар, як правило, практично не обмежений у виборі стилістичного рішення і цілком може застосовувати абсолютно будь-який вподобаний варіант. При цьому, завдяки застосуванню тих чи інших дизайнерських прийомів, тут цілком можливо домагатися навіть вельми цікавих результатів.

Найбільш серйозну увагу при облагороджуванні мансарди, звичайно ж, необхідно приділяти оформленню безпосередньо самої стельової поверхні, оскільки саме вона як раз і є основною родзинкою вподобного типу приміщеннях. І тут, як правило, в хід йдуть будь-які рішення, починаючи з простою оббивання його тканиною, і закінчуючи обшивкою різними видами декоративних матеріалів. Особливо ж оригінально на мансардах зазвичай виглядають істинно дерев'яні стелі, додатково декоровані балками.

Крім застосування різних акцентів безпосередньо в самій обробці, в ході облаштування мансарди також дуже важливо подбати і про підбір відповідної меблів, оскільки звичайні квартирні предмети меблів тут будуть не зовсім доречні. А ось всілякі вінтажні вироби тут, цілком можуть стати серцем даного приміщення. Так, наприклад, найбільш підходящим варіантом для мансарди зазвичай стають виготовлені в індивідуальному стилі предмети меблів, декоровані оригінальними кованими елементами і оснащені безліччю всіляких висувних шухлядок.