Тканинні натяжні стелі Всі види натяжних стель, залежно від матеріалу, використовуваного при виробництві, можна розділити на дві категорії:

• вінілові (ПВХ);

тканинні.

Основною перевагою і якісним відзнакою тканинних стель, від вінілового аналога є більш довгий рулон, який дозволяє створити ідеально рівну поверхню стелі, незалежно від його розмірів.

При виготовленні тканинного натяжної стелі використовується поліестерова тканина і поліуретановий шар, яким, у захисних цілях, покривають виріб. Проте, незважаючи на переваги, ПВХ-стелі бувають великих фактур і колірних рішень. Подивитися широкий вибір виробів в Тюмені можна на сайті компанії «Хайтек» - hitek-potolki.ru. Якщо у вас є бажання уникализировать свій стеля, покритий тканиною, то ви можете використовувати спеціальні водоемульсійні фарби.

Тканинний стеля буде дорожче коштувати, ніж варіант з вінілу, але придбання окупається своїми перевагами. В першу чергу, стеля з тканини – відмінна альтернатива всім можливим способам стельового покриття. За рахунок особливої текстури тканини і однією з найбільш простих кріпильних систем (немає необхідності застосовувати теплової нагрівач, щоб розтягнути плівку), монтаж виробу проводиться не тільки швидко, але і чисто.

Якими властивостями володіє тканинний стеля

У такий вид стелі, як і будь-які інші, можна монтувати систему освітлення, а також приховати під ним різні види комунікацій, вентиляції і так далі. При цьому у вас з'являється можливість створити акустику в приміщенні, що досягається шляхом прокладання самої стелі разом зі звукоізолюючим матеріалом, таким як плита з мінеральної вати. Даний пункт є важливим при облаштуванні громадського приміщення, яке буде використовуватися як конференц-зал або лекційна. Ще одна перевага тканини – вона не буде електризуватися, поглинати неприємні запахи і пил.

Тканинні натяжні стелі
За експлуатаційними характеристиками тканинні стелі обігнали вініловий аналог. Це забезпечується міцнісними властивостями тканини, яка не буде рватися при найменшій навантаженні, чого не можна сказати про плівці.

Яка структура у тканини

Тканинний стеля буде мати матову і шорстку структуру. Якщо використовувати натуральні матеріали, стеля придбає не тільки ідеально рівну поверхню, але і оксамитовий відтінок. Єдиний мінус – невелика колірна палітра тканини, тому, якщо ви бажаєте зробити своє помешкання індивідуальним, рекомендується застосування широкоформатного друку або художнього розпису. До того ж, така стеля завжди можна інкрустувати різними кристалами або іншими елементами декору, що, звичайно, підвищить вартість робіт, але результат буде того коштувати.