Лазерний далекомір-рулетка що ще потрібно для установки стелі з пластикових панелей Сучасні матеріали мають такі характеристики, які дозволяють з легкістю реалізовувати практично будь-які будівельні заходи своїми руками. Це, зокрема, відноситься до обшивки стелі пластиковими панелями.

Особливих складнощів даний процес викликати не повинен. Досить просто знати технологію і запастися необхідними інструментами, наприклад, знадобиться лазерний далекомір. Швидко і просто все виходить тому, що описуваний обробний матеріал має ряд переваг.

Насамперед, це невисока вартість. Крім того, пластикові панелі монтуються без праці і прості в обслуговуванні. Вони можуть похвалитися відмінними естетичними властивостями. Над стельовою поверхнею реально розмістити різні інженерні комунікації, а також реалізувати точкове освітлення. Матеріал протистоїть високої вологості повітря.

Отже, необхідно придбати матеріали, які знадобляться в процесі ремонту. Пластик варто вибирати, враховуючи габаритні та естетичні характеристики об'єкта. Як правило, для обшивки стелі використовують панелі, що мають шестиметрову довжину, товщину приблизно шість – вісім міліметрів. В якості елементів для спорудження каркасу легко можуть виступити дерев'яні бруски, втім, це можуть бути і металеві профільні системи. Не забудьте про елементи декоративного оформлення, наприклад, оздоблювальних куточках, багетах, фризах.

Якщо говорити про інструменти, які можуть знадобитися для проведення робіт, то це – лазерна рулетка, перфоратор, електролобзик, шуруповерт, пістолет для подачі клею.

Вам знадобиться підготувати базову основу під пластикові панелі. Для цього на стелю кріпляться металеві профілі або дерев'яні бруски. Вони повинні розташовуватися перпендикулярно напрямку майбутньої укладання панелей. Всі бруски повинні знаходитися в єдиній площині, крок їх розташування в ідеалі в діапазоні від 0,4 до 0,6 метрів. Фіксуються бруски до поверхні з використанням надійних анкерних болтів або дюбелів.

Коли каркас споруджений, можна приступати безпосередньо до обшивки пластиком. Панелі обрізаються і монтуються до профілів. До каркаса слід прикрутити першу панель, найголовніше – гребенем до стіни. До кожного профілю згодом за допомогою шурупів кріпляться панелі. Кожен гребінь заводиться в паз попередньої смужки. В самому кінці на клей встановлюється декоративний фриз.

Якщо гарненько у всьому розібратися, то встановити пластикові панелі на стелю будинку можна і самостійно, заощадивши на послугах фахівців.