Склохолст для стелі технологія монтажу До обробки стельової поверхні необхідно підходити з усією відповідальністю і обережністю, оскільки для виконання цієї роботи доведеться проявити терпіння і вправність.

У деяких випадках доводиться обробляти стелю за допомогою скловолокна. Хоча тут доведеться добре постаратися, зате результат буде просто чудовим.

Що собою являє подібний стеклохолст?

Склохолст сам по собі не дуже міцний матеріал. При необережному поводженні, його можна навіть розірвати. Але, коли малярний стеклохолст приклеєний до поверхні, він здатний виступати в якості армуючого шару. В результаті, на стельової поверхні не будуть утворюватися тріщини. Такий матеріал продається у вигляді рулонів. Крім цього, у даного матеріалу буває різна щільність.

Склохолст для стелі технологія монтажу
Склохолст для стелі технологія монтажу

Монтаж склополотна на стелю для подальшого фарбування

#10102; Підготовка. Спочатку важливо підготувати стельову поверхню. Для цього, доведеться ліквідувати зі стелі все, навіть дрібні залишки старого покриття, закрити тріщини і нерівності за допомогою шпаклювальної суміші. Бажано обробити шпаклівкою всю поверхню стелі.

#10102; Грунтовка. Після ретельного просушування фінішної шпаклівки, поверхню грунтується. Суміш потрібно наносити досить товстим шаром, але при цьому важливо, щоб вона змогла при цьому висохнути за пів години. Завдяки рясній просочення, матеріал набагато краще скрепится з поверхнею. Крім цього, бажано застосовувати грунтовку тільки для глибокого проникнення.

#10102; Приготування клею. Коли ґрунтовка повністю висохне, можна здійснювати обклеювання. З цією метою використовуються лише склеювальні склади, призначені для склополотна. Клей готується строго по інструкції.

#10102; Поклейка склополотна. Для виконання цієї процедури необхідно, щоб температура в приміщенні була не нижче 18 градусів тепла. При цьому неприпустимі протяги і потрапляння на стеклохолст сонячних променів.

Склохолст для стелі технологія монтажу
Склохолст для стелі технологія монтажу

Матеріал нарізають шматками необхідної величини. Склад наноситься на стельову поверхню за допомогою кисті або валика. Далі шматок склополотна прикріплюється до стелі, і віддаляються надлишки клею від центральної частини в сторони. Це робиться з допомогою пластмасового шпателя.

Якщо матеріал занадто довгий, то доведеться відрізати зайву його частина. Точно таким же чином клеїться весь стелю. На завершення, стеля обмазується клеєм по всій площі. У підсумку, армована поверхню вийде досить якісною.