Розписуємо стіни фарбами Художній розпис все частіше зустрічається в багатьох будинках і квартирах. Як не дивно, але навіть в офісах і ресторанах, ця ідея набирає обертів і йде до такого заповітного якісному показнику як популярність.

Це досить дешевий вид прикрас, тому послугами художника може скористатися будь-який бажаючий.

Найважливіше перевага даних робіт — це свобода вибору всього, чого тільки можна. Починаючи від стилю, кольорів і закінчуючи місцем розташування візерунка на стіні. Головне, щоб ваш майстер був професіоналом і знав всі основні правила художнього справи. Як перевірка, може бути зображення ескізу роботи, за яким і буде зрозуміло володіє майстер необхідними якостями чи ні. До того ж так можна внести деякі корективи у свою ідею.

Далі готуємо стіну, шпаклюємо, шліфуємо і робимо її схожою не на стіну, а більше на полотно, який у підсумку буде покритий яскравими фарбами і кумедними зображеннями. Найбільш придатними для розпису стін, вважаються акрилові фарби. Їх і варто застосовувати для найбільшого якості кольори. Основні властивості даних фарб — це довговічність, стійкість до різних негативних факторів, таким як ультрафіолет, хімічні подразники або механічні впливи. Все це робить їх кращими серед кращих і найбільш придатними для нас.

Вибір майстра куди більш творче завдання. Почніть з портфоліо відгуків. І далі продовжуйте знайомство, а коли зрозумієте, що це той компетентна людина, не треба квапити його, так як творчий процес абсолютно не терпить поспіху.

Прикраса інтер'єру квартири з допомогою барельєфа

Останнім часом все частіше можна побачити в сучасних інтер'єрах будинків, квартир найрізноманітніші прикраси декоративного характеру, серед яких ліпнина або художня розпису стін ,стель. Деякі час тому такі способи прикраси можна було зустріти лише в старих садибах заможних людей або замках, але зараз вони доступні в оселі звичайної людини.

Найбільшу популярність заслуговує такий вид робіт, який є барельєфом чи художньою ліпкою. Він являє собою рельєфне зображення, яке виступає із стіни. За видами скульптура може бути і горельєфом або контррельефом. Однак, найбільш вигідно прикрашає приміщення саме барельєф. Якщо ви бажаєте реалізувати подібну ідею в своєму будинку або квартирі, заходьте на ratna32.com ви побачити безліч робіт виконані в цьому стилі і фахівці зможуть підібрати для Вашого інтер'єру ексклюзивний варіант.

Прикраса інтер'єру квартири з допомогою барельєфа у випадку, якщо вам доступні певні навички і художній смак, то подібне панно у вигляді барельєфа може бути створене вами самостійно. Все, що вам потрібно гіпс і кілька інших робочих інструментів. Варто відзначити, що даний вид робіт не вимагає великих фінансових витрат. Однак, такий процес відрізняється кропотливостью і тривалістю, так як його можна порівняти з різьбленням по дереву ну і звичайно. Після того, як ви закінчите рельєф, його необхідно покрити за допомогою воску, фарби, бронзи, позолоти або лаку. При бажанні, таке зображення може бути состарено, шляхом нанесення патини. Але краще скористатися послугами фахівців, які мають великий досвід роботи і вже знайомі з усіма тонкощами цієї роботи.

Будь-яка робота виконана в стилі барельєф є ексклюзивною і будьте впевнені, що є унікальною і відрізняється від масових підробок, які виготовляються методом лиття, тому вона оцінюється вище. Художники, яких можна назвати справжніми, всі роботи проводять у приміщення де буде знаходиться художня ліплення. Вони роблять ескіз на стіні або стелі і після цього починається багатогодинна кропітка робота по створенню художнього твору.

Як підсумок ваш будинок прикрашається стовідсотковим ексклюзивом. Всі фахівці які працюють у даному напрямку є експертами в дизайнерському ремеслі і допоможуть Вам зробити нелегкий вибір в барельєфі для Вашого приміщення. Звичайно, останнє слово завжди за замовником та його переваги відіграють основну роль. Такий вид декоративного прикраси як барельєф легко можна комбінувати з мармуровими, металевими і деревними матеріалами.

Зараз модно переплетення стилів, барельєф разом з декоративною штукатуркою або з іншими видами покриттів. Така прикраса в приміщенні може використовуватися з різними цілями як великий окремий елемент, який займає половину стіни, щоб прикрасити нішу, арку, виступаючу балку або колону. Не мало важливу роль відіграє освітлення, правильно спрямоване освітлення підкреслить Ваше художній твір, що зрадить ще більшу красу і унікальність приміщенню.