Зонування приміщень Кожен з нас прагне до того, щоб в рідній квартирі створити улюблене місце. Можливо це буде затишний куточок, в якому можна завжди почувати максимально комфортно, або спокійно працювати за комп'ютером, або пити каву в м'якому кріслі.

Згадайте, навіть в загальній вітальні кожен член сім'ї мимоволі обирає для себе улюблене місце. Ми на рівні підсвідомості прагнемо розбити кожне приміщення, кожну кімнату в квартирі на певні зони.

Зонування житлових площ – якраз той метод, завдяки якому можна зробити свою квартиру максимально комфортною, створити там добру атмосферу затишку і безпеки для кожного, хто в ній живе. Розбити приміщення на зони не складно, потрібно просто правильно підійти до цього захоплюючого справі.

Головне, знайдіть правильне застосування кожного «шматочка» вітальні. Яка частина цього приміщення найбільш важлива для вас? Часто сидите за комп'ютером? А скільки годин залишається для перегляду захоплюючих телешоу? Де зручніше спілкуватися з друзями або приймати їжу? Відповівши на питання, ви здатні самі для себе вирішити задачу про необхідних зонах.

Ви нерідко працюєте вдома?

Тоді необхідно ретельно обладнати зону кабінету, можливо навіть відгородити її від решти приміщення легкої ширмою або пограти з висотою стелі. Прекрасне рішення в даному випадку – використання стінки з гіпсокартону з декоративними нішами – одночасно і роздільник, і шафа з поличками і красивою підсвічуванням.

Зонування приміщень
Зонування приміщень

Якщо вечорами сім'я віддає перевагу подивитися захоплюючий серіал, то м'які меблі перед телевізором – ваша основна зона і їй необхідно приділити найпильнішу увагу.

Ви харчуєтеся у вітальні?

Отже, необхідний стіл, але такий, який вдало вписується в інтер'єр цього приміщення. Можливо, варто зупинитися на складаний кухонних меблів? А тепер справа за папером і олівцем. Намалюйте схематичний план вітальні в необхідному масштабі, цілком підійде 1:10. І починайте творити... Креслите отримані зони, правте їх і наповнюйте меблями. Кілька спроб – і все вийде. Це найпростіші прийоми.

Зонування приміщень
Зонування приміщень

Є ще варіанти, наприклад, гра кольору і світла, при якій різні зони вітальні висвітлюються з різною інтенсивністю. Колір стін також варіюється – від яскравого в зоні обіднього столу до більш м'якого в місці відпочинку. Ще одне рішення – зонування приміщення шляхом зміни висоти стелі. Тут на допомогу знову прийдуть різноманітні конструкції з гіпсокартону.

Якщо у вас трапилося горе і вам потрібні www.ritual-rf.ru. В такому випадку рекомендую вам звернутися в компанію ritual-rf.ru вони допоможуть у вирішення цього питання.