Вибираємо офісні перегородки з алюмінієвого профілю Перегородки, виконані з алюмінієвого профілю, є відмінною альтернативою стін з гіпсокартону. Вони багатофункціональні, мобільні і дозволяють оперативно вносити зміни в інтер'єр офісного приміщення в залежності від потреб компанії.

Особливості конструкції

Офісні перегородки складаються з каркаса, виготовленого з алюмінієвого профілю, і декоративного матеріалу (скло, ДСП, гіпсокартон та інше). Виконують кілька функцій, починаючи від розмежування індивідуальних місць працівників, а також створення комфортних умов для роботи і закінчуючи декоративною. Зовнішній вид перегородок стильний і стриманий, застосування різних матеріалів дозволить вписати їх в офіс з урахуванням специфіки корпоративного стилю.

Переваги перегородок з алюмінієвого профілю:

- функціональність;

- надійність;

- простота конструкції і монтажу;

- оптимальна вартість.

В залежності від способу монтажу перегородки поділяють на стаціонарні та мобільні. Стаціонарні офісні перегородки здатні замінити міжкімнатні стіни, оскільки є досить жорсткими і нерухомими, кріпляться до підлоги, стелі та стін. Вони володіють хорошою звуко - і теплоізоляцією, при необхідності можуть бути демонтовані і встановлені на нове місце.

На відміну від стаціонарних, монтаж мобільних офісних перегородок нескладний, не вимагає жорстких кріплень і може бути здійснено в найкоротші терміни без відриву співробітників від виробництва. Підходять для компаній з постійно мінливим кількістю штату або ж бізнес-центрів, які здаються в оренду. На ринку представлені розсувні конструкції і шарнірно-складні (у формі книги або ширми), що дозволить підібрати підходящий варіант в будь-який офіс на будь-який смак.

Виготовлення та монтаж

Перед тим, як ns-okna.ru слід визначитися з розмірами, а також формою. Використання алюмінієвого профілю дозволяє створити будь-яку конструкцію, починаючи від стандартних прямокутних моделей і закінчуючи складними. Поєднання поворотних профілів і поворотною труби дозволяє будь-якому місці конструкції забезпечити поворот стін перегородки 90-270 градусів. Окремо передбачено місце всередині перегородок для всіх проводів електричних і телефонних комунікацій, а також їх виведення.

Етапи проведення робіт:

- підготовка технічного завдання;

- візуалізація проекту (при необхідності);

- підготовка технічної документації;

- виготовлення конструкції;

- доставка та монтаж;

- гарантійний сервіс.

Вартість офісних перегородок з алюмінієвого профілю розраховується виходячи з кількості конструкцій, складності робіт і декоративного заповнення. При відсутності необхідності в звукоізоляції допускається використання одинарного склопакета, в інших випадках — подвійного. Скло може бути прозорим або матовим, тонованим, фактурним, для ДСП застосовується ламінування.

Експлуатація перегородок, виконаних з алюмінієвого профілю, не вимагає особливої делікатності і не відрізняється від експлуатації офісних перегородок, виконаних із застосуванням інших матеріалів.