Будівництво сауни Справжня російська лазня має кілька відмінностей від традиційної фінської сауни. Для мікроклімату фінської сауни характерні підвищена температура і низька вологість.

Характерний мікроклімат говорить про необхідність дотримання особливої технології будівництва при будівництві фінської сауни.

Купивши будинок у такому зручному районі, як msk.poselkovik.ru можна побудувати сауну, де буде приємно проводити час з рідними і друзями.

Будівництво сауни можна розділити на кілька етапів: виготовлення каркаса, обов'язкове пристрій термоізоляції, внутрішня обробка, підведення необхідного електроживлення і встановлення обладнання, розміщення лавок в парній, декорування приміщення.

Для створення окремої конструкції можна застосовувати в якості матеріалу для стін різноманітний матеріал (камінь, оциліндрована колода, цегла, клеєний брус). Однак фахівці рекомендують використовувати деревину, яка володіючи високими показниками теплоізоляції і може « дихати». Крім іншого дерев'яна парна подарує приємні відчуття і створить необхідну комфортну атмосферу.

Будівництво сауни
Для підтримки в приміщенні необхідної температури, необхідно провести додаткову теплоізоляцію стін із зовнішньої сторони. Для додання жорсткості конструкції виробляють обв'язку, яку встановлюють на 5 рівнях. Для середнього рівня міцні і більш товсті бруси, які здатні витримати кріплення лавок для більшої зручності і комфортного проведення часу.

Підвищена міцність клеєного бруса ідеально підходить для внутрішньої обробки сауни, часто для обробки стін і стелі сауни застосовують вагонку (осика, липа) або блок – хаус тих же порід дерева. Для створення спинок, крамниць і настилів застосовують абаш.

Піч є необхідним елементом сауни, її основна функція нагрівання і підтримання потрібної температури. Не менш важливий елемент облаштування – димар, від його конструкції залежить безпека всіх відвідувачів, що перебувають у приміщенні. Фінські майстри рекомендують розташовувати піч у кутку приміщення, що дозволить досягти необхідного прогрівання приміщення і забезпечить необхідне підтримання температури, а також збереже доступність природної вентиляції.

Полиці у фінській сауні розташовуються відносно стелі, рекомендована відстань для верхньої полиці 1 метр від стелі, далі полиці розташовують з кроком 50 -70 сантиметрів вниз. Дане розташування полиць дозволить підібрати кожному відпочиваючому комфортну для себе температуру.