Сушимо підвал - найновіші технології гідроізоляції Освіта пліснявого грибка, а також повільне, але неминуче руйнування конструкції– ось до чого веде наявність води в підвалі. Звідки ж береться тут волога?

 • сочиться через тріщини в стіні, підлозі або стелі;

 • утворюється у вигляді конденсату. Причин такого «безладу» може бути декілька:

 • Спочатку неправильний монтаж;

 • Відсутність гідроізоляції;

 • Порушення технології при будівництві;

 • Рухливість грунту.
 • В результаті і підвал не можна експлуатувати, і будівля знаходиться в аварійному стані. На щастя, сучасні технології дозволяють зупинити «незворотний процес руйнування грунтовими та талими водами бетонних і цегляних конструкцій. Що ж пропонують «ремонтники»? Вони здійснюють гідроізоляцію підвалу зсередини, використовуючи різні способи.

  Ін'єктування поліуретановими смолами

  Цей метод реконструкції полягає в нагнітанні поліуретанових складів у тріщини і шви. Використовуючи спеціальне обладнання, майстри буквально закачують суміш в:

 • Тріщини стін,

 • Міжблочні шви,

 • Місця стику підлоги і стіни, підлоги і стелі.
 • Для цього попередньо по периметру майбутньої прокачування перфоратором свердлять отвори під кутом 450, в які потім вставляють пакера. Використовуючи насос, під високим тиском поліуретановий склад нагнітають всередину. Він заповнює всі порожнечі і там, максимально розширені, застигає.

  Ін'єктування акрилатними гелями

  Даний спосіб дозволять поставити «захисний екран» як би зовні . Для цього на пошкодженій поверхні вздовж тріщини роблять наскрізні отвори. І закачують акрилатной суміш. Виходить, що гель нагнітається «під» підлогу чи за стіну, тобто в грунт з зовнішньої сторони підвалу.
  Послідовне прокачування через всі патрубки дозволяє створити цілісний екран-захист. Після того, як акрилатних гель застигає, він перетворюється на додаткову монолітну стіну. І надходження вод в підвал припиняється.

  Засипна ізоляція

  Нарешті, розглянемо варіант, який при всіх позитивних моментах і наочності процесу виконання робіт має один недолік – площа підвалу після таких робіт дещо зменшиться.

  В якості матеріалу тут використовуються СМ або ЦМС листи, які необхідно прикріпити до стіни на відстані 5 см. Для цього використовують звичайні профілі. Далі простір між листом і стіною засипають сухий гідроізоляцією, наприклад Натлен 1.

  На підлогу також кладеться шар шар цієї ізоляції, потім знадобиться звичайна бетонна стяжка.

  Хто візьметься за роботу?

  Залишається сказати, що самостійно проробити таку роботу непросто. І справа не тільки в обладнанні, але і в трудомісткості процесу. Досвід з навиком грають у справі відновлення стін не останню роль. Та й про вибір технології гідроізоляції підвалу зсередини необхідно проконсультуватися у знавців.

  «Реанімація» підвальних приміщень – один з напрямків, в якому успішно працює і компанія real-comfort.ru.

  Повну інформацію про послуги та їх вартість, а також гарантійні зобов'язання ви знайдете на сайті http://real-comfort.ru/. Зазначимо, що позитивні відгуки і позитивні рекомендації колишніх клієнтів фірми Реал-Комфорт – лише один з аргументів, що дають підставу власникам «підтоплених» підвалів влитися в число нових замовників цієї компанії.