Сьогодні друк цих інформаційних носіїв - це ціла індустрія, обладнана новітньою технікою і володіє неймовірними можливостями. Ми можемо виготовити для Вас настінні, настільні, перекидні, квартальні, кишенькові та інші варіанти даної продукції.

Если вас интересует уф печать киев, стоит заглянуть на этот сайт print-media-group.com.ua вы найдете уф печать киев отличного качества и по доступной цене.

Тематика, оформлення, розміри, колірна гамма - все це на ваш вибір. Якщо у Вас є які-небудь ідеї, то це чудово, якщо ні, то ми можемо запропонувати Вам допомогу наших дизайнерів. Грунтуючись на Ваші бажання і вимоги, вони створять ескіз і тільки після вашого схвалення передадуть його на подальшу комп'ютерну обробку.

Широкоформатний друк календарів

Календарі-плакати - улюблена і популярна поліграфічна продукція. Для близької людини можна замовити календар з фотографією, на день народження презентувати календар з дитячими знімками, а для бізнесу календар - одна з найважливіших складових фірмового стилю. Саме тому фото-календарі мають велику популярність і служать джерелом приємних емоцій. Вони безперечно корисні - дизайн календарів вдало вписується в інтер'єр, як робочого кабінету, так і затишній спальні і навіть дитячої!

Календар-плакат є лист, на якому розміщується фотографія, оригінальна ілюстрація і календарна сітка на один-два роки. Також можливий друк календарів на полотні, за допомогою якої звичайна фотографія перетворюється на справжній витвір мистецтва.

Стандартні календарі-плакати друкуються в чотири фарби на звичайній крейдованому папері. Дорожчі - ламіновані календарі стійкі до вологи, мають товсте, захисне, покриття. Не менш затребувані календарі з УФ-лаковим покриттям, яке наноситься вручну, після здійснення широкоформатного друку, і дозволяє домогтися цікавих дизайнерських ефектів.


Як вибрати фото для календаря

Безумовно, календарі-плакати - відмінна можливість для самовираження. На календар можна нанести будь-які зображення: пам'ятні фотографії, фотографії героїв улюблених серіалів і фільмів, найяскравіші кадри з фотосесії і зворушливі сімейні знімки. 
Календар-плакат - подарунок з душею

Фотодрук календарів - ідеальний сувенір, який відмінно підійде до будь-якого урочистої події. Адже людина, яка отримала такий календар, буде радіти подарунку протягом року, а не покладе його в дальній ящик столу.

Ви можете замовити друк календарів в Москві, на яких відображений самі пам'ятні дати, такі як дні народження, весілля і свята, а також дорогі серцю події.

Ми підберемо для вас індивідуальний дизайн календарів з урахуванням ваших побажань і особливостей. Також для виготовлення деяких видів календарів використовується інтер'єрний друк, завдяки якій досягається висока якість продукції, аж до найдрібніших її деталей. Чимало важливо і те, що така печатка не вимагає ламінації.

Зробити замовлення календарів можна за наступним посиланням