Гаражні ворота самі распростаненные типи конструкцій Досить багато автовласники часто воліють залишати своє авто безпосередньо біля свого будинку або ж поблизу розташованої стоянці. Хоча, без жодного сумніву, найкращим і найнадійнішим рішенням у подібній ситуації, звичайно ж, вважається гараж.

Однак, щоб ця споруда дійсно відповідало всім вимогам безпеки, він, природно, повинен бути обов'язково оснащений досить надійними та якісними воротами.

Конструкції орного типу

Оснащення воротами гаража орного типу, зазвичай стають найбільш підходящим варіантом для тих, хто намагається знайти для свого авто досить недорогий і досить доступний спосіб охорони. Адже в плані своєї конструкції, такі ворота є найбільш простими.

Сам процес встановлення таких конструкцій також не представляє особливої складності. У передбаченому для установки воріт отворі спочатку монтується коробка, до якої, потім, за допомогою спеціальних шарнірів прикріплюються безпосередньо самі розсувні стулки. Зараз, ворота такого типу, серед усіх інших видів, вважаються самим широко поширеним варіантом.

Відкатні гаражні ворота

Даного типу конструкції вважаються чудовим варіантом для тих, хто віддає перевагу різні оригінальні рішення або ж відчуває досить серйозний дефіцит в плані наявності вільного простору.

Подібні конструкції відкатного типу зазвичай поділяються на кілька видів:
• Двостулкові (полотна роз'їжджаються по напрямних в протилежні сторони);
• Складаються тільки з однієї стулки (полотно зсувається в якусь одну певну сторону вздовж однієї з фронтальних стін);
• Складні (полотно у даного типу воріт зазвичай виконується з декількох повністю автономних секцій, які в момент відкривання починають складатися).

Підйомні конструкції

Гаражні ворота самі распростаненные типи конструкцій
Подібна різновид воріт поки що ще не користується досить високою популярністю. Самим головним елементом таких конструкцій є їх особлива полотно, яке в процесі відкривання починає переміщатися вгору (по напрямку до стелі), і у відкритому стані розміщується безпосередньо паралельно стелі.

Такі підйомні ворота можуть стати чудовим рішенням для тих автовласників, у яких в гаражі є досить якісне і надійне опалення. Найважливішим достоїнством подібних конструкцій є те, що вони зовсім не займають зайвого простору, ні зовні, ні зсередини самого гаража