Як побудувати кам'яний гараж Фундамент

Першим ділом викопуємо яму для фундаменту. Глибина не повинна бути менше 60 см, а ширина 45 див. Необхідно точно виміряти кути вашого будови, вони повинні рівнятися 90 градусам.

Детальніше: Як побудувати кам'яний гараж

Як вибрати розетку У сучасному світі без використання розеток неможливо собі уявити повноцінне функціонування будь-якого приміщення. Крім звичайних побутових приладів, які використовують струм 220 В, існують пристрої і з більш низкоточным споживанням – телефони, музичні динаміки, антенні кабелі і т.

Детальніше: Як вибрати розетку

Як зробити стяжку пофарбованої стіни Під час ремонту старих будинків досить часто доводиться стикатися з проблемою, коли стіни покриті масляною фарбою: це буває, як правило, в кухнях та коридорах.

Детальніше: Як зробити стяжку пофарбованої стіни

Як самостійно встановити сходи в приватному будинку Найчастіше заміські будинки зводяться якщо не два-три поверхи, то хоча б з мансардою. Тому без сходи в цій справі обійтися навряд чи вийде. В цілому процес її встановлення не можна назвати дуже легким, однак, беручи до уваги кілька порад, даних тут, з цим завданням цілком можна впоратися самостійно.

Детальніше: Як самостійно встановити сходи в приватному будинку

Де застосовуються сендвіч-панелі Відповідь тут... Сендвіч панелі - будівельний матеріал, що складається з декількох шарів різних матеріалів. Насамперед - це два листа жорсткого металу, а всередині розташовується спеціальний утеплювач.

Детальніше: Де застосовуються сендвіч-панелі Відповідь тут...

Сучасні утеплювачі для стін Серед сучасних теплоізоляційних матеріалів є і такі, які не користуються великим попитом, але при цьому є унікальними і ефективними матеріалами.

Якщо ви вирішили побудувати також в будинку піч, щоб забезпечити тепло зимовими місяцями, то його можна пристосувати і для приготування барбекю.

Детальніше: Сучасні утеплювачі для стін

Фасадна цементна штукатурка і її особливості Виготовлена на цементній основі фасадна штукатурка, також як і абсолютно всі види оздоблювальних матеріалів, має цілий ряд необхідних якостей, які допомагають не тільки забезпечувати будівель належний захист від всіляких несприятливих впливів, але і робити їх естетично неймовірно привабливими.

Детальніше: Фасадна цементна штукатурка і її особливості

Дах над головою Мій дім, моя фортеця, а яка фортецю без даху над головою. Встановити дах теж не легко, як здається на перший погляд.

Типи конструкції даху:

Плоска - варіант, дешевою і простою даху зі своїми недоліками: взимку сніг буде накопичуватися на неї, а навесні вода буде погано стікати, і чекайте мокрих стель.

Детальніше: Дах над головою

Як грамотно облаштувати гараж У випадку, якщо вам багато часу доводиться проводити в гаражі, напевно, не раз з'являлася думка про те, яким чином його можна було б облаштувати. Причин цього може бути багато: той же безлад, що відволікають від роботи, незручне розташування верстата або постійні валяються під ногами гайки і болти, яким не знаходиться місця.

Детальніше: Як грамотно облаштувати гараж

Плюси і мінуси будинків з газобетону Найпоширеніший будівельний матеріал для будинків на сьогоднішній час це газобетон. Свою популярність газобетонні блоки змогли завоювати завдяки ряду переваг, які у багато разів краще ніж, наприклад, у дерева або цегли.

Детальніше: Плюси і мінуси будинків з газобетону