Дах над головою Мій дім, моя фортеця, а яка фортецю без даху над головою. Встановити дах теж не легко, як здається на перший погляд.

Типи конструкції даху:

Плоска - варіант, дешевою і простою даху зі своїми недоліками: взимку сніг буде накопичуватися на неї, а навесні вода буде погано стікати, і чекайте мокрих стель.

Ставлять на сараях або підсобних приміщеннях.

Якщо при проведенні ремонту потрібна також inforem.com.ua, то замовити її можна, в тому числі, онлайн.
Серед конструкцій даху, двосхилий – найвідоміший вид. Він складається з двох площин, встановлених під кутом. Недолік у тому, що необхідно вирахувати певний кут, щоб весь сніг скотився вниз при таненні.

Чотирьохскатний - найрідкісніший вид, придатний тільки на квадратні будинки, які вже практично не будують. Недолік у складному збиранні конструкції.

Скла – дах набирає обертів у сучасному світі будівництва. Будь-яку форму даху нестандартного типу можна назвати фігурної, і тому працівники роблять їй свої підвиди.

Важливою частиною є і вибір деревини для даху, тобто її скелета. Краще всього для цієї ролі підійдуть хвойні дерева, але без сосни. У хвойних деревах міститься багато смоли, і вони не пропускають багато вологи. Крім всього цього дерево повинно бути оброблено спеціальними розчинами і без сучків, так як саме через ці сучки до вас в дерево пробереться гниль або цвіль швидше всього.

Дерево обрали, а тепер шукаємо поверхня, яка буде показувати красу будинку і захищати вдень і влітку.

Види покриттів:

Металочерепиця – черепицю імітує метал, вона підійде для будь-якої форми будинку. Також, вона є хорошим провідником теплоти, що є маленьким недоліком.

Натуральна черепиця – прослужить довгу службу, але тоді необхідні стійкі стіни будинку, так як вона важка. А недоліком є лише висока ціна.

Дах над головою
Бітумна черепиця - також довговічний матеріал, зручний і практичний, тільки од нього необхідно споруджувати спеціальну конструкцію.

У будівельній індустрії існує велика кількість покриттів на дах, але ці є основними. І від того, як постеліть дах, залежить те, настільки вам спокійніше буде жити у своєму царстві. Адже головне знати основні правила та особливості, і тоді дах встане на місце сама собою.