Фасадна цементна штукатурка і її особливості Виготовлена на цементній основі фасадна штукатурка, також як і абсолютно всі види оздоблювальних матеріалів, має цілий ряд необхідних якостей, які допомагають не тільки забезпечувати будівель належний захист від всіляких несприятливих впливів, але і робити їх естетично неймовірно привабливими.

Незважаючи на свої чудові естетичні і захисні властивості, така цементна штукатурка, як правило, є далеко не найкращим і якісним варіантом серед інших різновидів штукатурних сумішей. Однак, при цьому, вона відрізняється чудовою стійкістю до всіляких механічних впливів, відмінно протистоїть добовим і міжсезонним температурних коливань, досить морозостійка і абсолютно нечутлива до УФ випромінювання, а також паронепроникність і досить стійка до стирання. Правда, тут слід відразу зауважити, що для запобігання можливості утворення тріщин внаслідок природної усадки будівлі, у разі застосування такої штукатурки рекомендується додатково застосовувати спеціальну армуючу сітку, і обов'язково наносити суміш досить товстим шаром.

Біла цементна штукатурка фасадна

Фасадна цементна штукатурка і її особливості
Виконана на основі спеціального білого цементу фасадна штукатурка, сьогодні повністю виправдано вважається самим високоякісним і унікальним видом оздоблювального матеріалу.

Найголовніша особливість такої білої штукатурки полягає в тому, що вона дозволяє виконувати набагато більш оригінальні текстурні рішення. Крім того, за рахунок своїх чудових агдезионных властивостей, подібна штукатурка цілком може застосовуватися на поверхні абсолютно будь-якого типу. Причому, стіни, після її нанесення, абсолютно не потребуватимуть фінішному шпаклюванні, і можуть без особливих проблем потребувати додаткового фарбування.

Тепла цементна штукатурка

Спеціальна цементна теплоізоляційна фасадна штукатурка – досить новий матеріал на ринку, виготовлений на основі сучасних енергозберігаючих методик. Основна особливість такої штукатурки полягає в тому, що замість традиційної піщаної фракції, в її складі використовуються такі нові компоненти, як керамзитная крихта, спеціальний гранульований пінополістирол, порошок пемзи і тирса, які допомагають досить серйозно підвищувати теплотехнічні властивості у даній штукатурної суміші.