Особливості світлодіодних стрічок Світлодіодна стрічка – це довга плата з яскравими маленькими лампочками. Їх називають світлодіодами. Таке пристрій – найкращий вибір для оформлення практично будь-якого приміщення.

Нею можна з легкістю прикрасити стіни або стеля у квартирі, а також зробити акцент на якому-небудь предметі меблів. При виборі світлодіодної стрічки потрібно знати кілька правил.

Якщо планується використовувати пристрій на вулиці або у вологому приміщенні, то потрібно купувати вологозахищену стрічку. В інших стрічок - помітний струмопровідний шар, а місця спайки абсолютно не захищені.

Щоб світло від стрічки був найбільш яскравим і потужним, потрібно вибирати таку, яка має найбільшу щільність діодів. Як правило, найпоширенішими є пристрої з щільністю 30, 60 і 120 діодів на метр. Якщо ви хочете використовувати стрічку в якості підсвічування, то оптимальним буде виріб, щільність якого 30-60 діодів на метр. Якщо ж ви потребуєте в приладі, який буде висвітлювати кімнату, то краще придбати стрічку з щільністю 60-120 діодів.

Колір світлодіодної стрічки може бути різним. Найбільш низьку ціну мають одиничні моделі. Також вони споживають дуже мало електроенергії. Більш дорогі – повнокольорові (RGB) вироби. Відтінок така www.lightwerk.ru може міняти. Як правило, в комплекті з такими пристроями йде пульт, який дозволяє управляти відтінками.

Повнокольорові моделі мають більш складну конструкцію. Елемент, який при включенні починає світитися, складається з трьох світлодіодів: зеленого, червоного і синього. Однак моделі, які мають більш високу вартість, можуть похвалитися ще одним або двома додатковими світлодіодами, мають білий відтінок. Цікаво те, що повністю білого кольору в спектрі не існує. Замість нього використовують синій світлодіод, який покривають шаром люмінофора.

Повнокольорового моделі гнучкої стрічки можна надати практично будь-який відтінок. Для цього варто лише натиснути потрібний колір на контролері, який може бути як аналогових, так і цифрових.

Деякі стрічки оснащують напівпровідниками, які мають дуже яскраве світіння. Такі пристрої виглядають масивніше, ніж звичайні. Їх головна перевага – це потужність освітлення. Завдяки цьому їх можна застосовувати в якості основного джерела світла. Однак енергоспоживання у них набагато вище, також вони досить сильно нагріваються.