З чого складається опалубка перекриттів і можливості її оренди Опалубка являє собою звичайну форму для бетоноцементной маси, зручне, просте, быстромонтирующееся будівельне обладнання. Воно призначене для виробництва збірних бетонних різної геометрії форм.

Такі конструкції високо затребувані.

Вона дозволяє втілювати в життя самі неординарні проекти архітекторів і вимогливих замовників. Універсальні опалубні системи дають можливість зводити різні будівлі в малогабаритному просторі, будувати великі стадіони і мости, багатоповерхівки, хмарочоси, заводи і т. д. Завдяки сучасному обладнанню можна проводити будівельні роботи без застосування вантажопідйомної техніки і споруджувати великі об'єкти в обмежені за часом терміни.

Опалубка для цілісних перекриттів являє собою конструкцію з:

  • телескопічної стійки (буває з зовнішньої або внутрішньої різьби);

  • універсальної корони (потрібна для підтримки балки);

  • триноги (необхідна для кріплення вертикальної стійки);

  • поздовжніх і поперечних балок, на які кладуть фанеру;

  • ламінованої фанери, не піддається впливу вологи.
  • До переваг сучасної системи можна віднести як швидкість, так і легкість монтажних робіт, можливість створювати різні конфігурації (прямокутну, круглу, квадратну і т. д.). Також важливим моментом є і порівняльна безпека настановних робіт.

    Опалубка важлива і необхідна в багатьох ситуаціях, але не завжди раціонально її купувати. Іноді більш вигідна оренда опалубки, особливо якщо вона здійснюється на оптимальних для замовника умовах. Такий варіант стане ідеальним рішенням для приватних осіб і будівельних компаній.

    Дана послуга прийнятна і тим, що оренда будівельного обладнання передбачає необмежені терміни його використання. Не має значення, потрібно подібне пристосування на тиждень або місяць, орендувати його можна на будь-який термін. Фахівці знають, що розрахунок опалубки – це трудомістка і тривала завдання. Але в сучасних умовах її можна спростити. Швидко розрахувати опалубку перекриттів і стін можна за допомогою спеціального інструменту, який називається калькулятор опалубки перекриттів. З його допомогою всі розрахункові роботи виконуються в лічені секунди. Ви будете знати точну вартість.