Скульптурні рішення в ландшафтному дизайні Ландшафтний дизайн став дуже популярним останнім часом. Люди все частіше прагнуть покинути бурхливу атмосферу міста і жити в тиші і спокої, які дає природа, ліс і заміський будинок.

Набагато приємніше розслабитися і налаштуватися на спокій на зеленій ділянці з чудовим дизайном.

Одним з напрямків розвитку ландшафтної архітектури служить садова скульптура. Такі споруди були поширені в Древній Греції і Римі і вважалися невід'ємною частиною саду. Сьогодні садовий скульптурою можна прикрасити будь садову ділянку і це буде виглядати красиво і вишукано.

Скульптура може мати великі або малі розміри, все залежить від смаків господарів будинку. Їх роблять з різних матеріалів: мармуру, бронзи, дерева або міді. Форми також можуть змальовувати статуї, геометричні фігури або абстрактні речі.

Скульптурні рішення в ландшафтному дизайні
Можна просто покласти в саду оригінальні природні камені або корчі, які своєю цікавою формою прикрасять клумби або доріжки. Ідея в тому, щоб скульптура, яка б вона не була, повинна вписуватися в загальний вигляд саду і дизайн будинку.

У стилі кантрі добре виглядають дерев'яні скульптури, в романтичному – можна красиво оформити цегляну стіну, а в стилі модерн підійдуть абстрактні форми. Скульптури так само можуть бути з кераміки або природного каменю, гіпсу, металу. У будь-якому випадку такі споруди легко вписуються в ландшафт і їх можна прикрасити рослинами.

Ландшафтну архітектуру можна побачити на дитячих майданчиках, алеях міста, в оформленні ставків і парків, альтанок. Дитячі скульптури роблять у вигляді персонажів з мультфільмів, звірів, птахів, казкових персонажів. Скульптури повинні бути видні не тільки вдень, але і у вечірній час, тому їх треба підсвічувати декоративними світильниками.