Плюси і мінуси будинків з газобетону Найпоширеніший будівельний матеріал для будинків на сьогоднішній час це газобетон. Свою популярність газобетонні блоки змогли завоювати завдяки ряду переваг, які у багато разів краще ніж, наприклад, у дерева або цегли.

В основному, кожна людина перед початком будівництва повинен ознайомитися з усіма будівельними матеріалами та усіма їх достоїнствами і недоліками. У цій статті ви дізнаєтеся про всі плюси і мінуси будинків і газобетону.

Плюси будинків з газобетону

Газобетон відносять найбільше до комірчастою групі бетонних блоків. Будинку з газобетонних блоків володіють досить високим ступенем вогнетривкості. А ціна на даний будівельний матеріал набагато менше, ніж цегла або монолітний бетон.

З-за новітньою технологією виробництва цього будівельного матеріалу можливо отримати потрібний кінцевий продукт з необхідним набором властивостей.

Плюси і мінуси будинків з газобетону
Крім цього газобетонний будівельний матеріал має низьку теплопровідність, що дозволяє, збережуть тепло взимку, а літо навпаки затримувати прохолодне повітря.

Для будівництва будинку з газобетону не потрібна спеціальна техніка чи багато робочої сили. Блоки з газобетону важать не багато і тому з будівельними роботами впоратися навіть кілька людей.

На будівництво житла у вас піде зовсім небагато витрат у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Тому зведення такого будинку доступно багатьом жителям нашої країни.

Мінуси будинків з газобетону

Сама кладка з газобетону має досить маленької ступенем в'язкості руйнування і легко піддається тресканью. Саме тому доведеться подбати про те, щоб фундамент був гарним, міцним і якісним. До таких фундаментів відноситься стрічковий і монолітний вигляд. В основному, досвідчені будівельники наполегливо рекомендують не коштувати будинку з газобетону більше 120 м.

Крім вищеописаного брак також необхідно відзначити те що, що цей будівельний матеріал має підвищену ступінь гігроскопічності. Тобто газобетонні блоки досить легко і швидко поглинають в себе пар з водою з повітря. Така функція є досить небезпечною, особливо для кладки. Саме тому майже відразу після побудови стіни її необхідно поштукатурити, покрити сайдингом або декоративним цеглою.

Якщо все вищеописане влаштовує, то можна сміливо приступати до будівництва будинку. Адже головне це бажання і прагнення до отримання необхідного результату.